Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Hľadáte nábytok kvalitný a lacný?

Od začiatku tohto roka zaraďujeme postupne veľký výber kolekcií nábytku do všetkých interiérov od francúzskeho výrobcu. Nábytok francúzskeho výrobcu ponúka moderné designy, štýlové dizajny a to za veľmi príjemné ceny. Od začiatku roka taktiež tento nábytok sprevádza minimálny počet reklamácií, preto sme radi, že obchodné partnerstvo s týmto výrobcom bolo uzavreté. Snáď najpríjemnejšie na nábytku sú nové, trendy designy, tak málo známe na slovenskom trhu. Ponuka detského nábytku je jednoducho jedinečná, ale rovnako tak napríklad spální, či rustikálneho nábytku.

 

 

Netradičný nábytok pre deti

Francúzsky výrobca naozaj ponúka jedinečný dizajn. Napríklad v detskej izbe používa čierny odtieň v kombinácii so sýto ružovou a efekt je viac než priaznivý. Písacie stoly sú doplnené praktickými nadstavcami, ktoré šetrí miesto, pre mladé slečny pripravil neskutočné toaletné stolčeky, či pojazdné šatníkové skrine na kolečlách v podobe malých kufríkov. Vybrať si môžete zo širokej ponuky netypických detských postelí, ako napríklad multifunkčných, poschodových, či vyvýšených, ktoré v útrobách skrývajú ďalší nábytok. Detské izby pre malé i veľké interiéry, pre chlapcov aj dievčatá, alebo študentské izby. Ponuka sa v tomto roku rozšírila o rad kolekcií, ktorým vaše deti neodolajú.

 

Nábytok pre dospelých

Ponuka nábytku do spální, obývacích izieb, kuchýň a kúpeľní, áno, to všetko francúzsky výrobca na našich stránkach predstavuje. Vybrať si môžete do všetkých interiéru najrôznejšie designy a odtiene. Od moderných, až po štýlové, o ktorých sa ešte zmienime. Nábytok sprevádza nielen jeho kvalita, ale tiež, rovnako ako u detských izieb, veľmi príjemná cena. S výnimkou snáď len povrchových úprav vo vysokom lesku, ktoré sú na spôsob výroby nákladnejšie. Kolekcie sú predstavované dvojakým spôsobom, a to ako celé zostavy, alebo s možnosťou výberu samostatných dielov. To v prípade, že napríklad chcete zaobstarať len posteľ, alebo šatníkovú skriňu z ponúkanej spálne. Veľkým plusom je aj možnosť výberov z niekoľkých možných rozmerov na spanie pri posteli. Od tohto roku u nás nájdete toľko žiadané a stále málo dostupné manželské postele pre matrac 180x200 cm, alebo naopak pre tých z Vás, kto žije single 140x200 cm. Je naozaj z čoho vyberať. Posúďte sami na našich stránkach.

 

Nábytok pre náročných zákazníkov

 

 

Aj taký nábytok u nás nájdete. A nielen od francúzskeho výrobcu, ale aj dánskeho. Ponuka nábytku pre náročných zákazníkov sa týka dvoch kategórií, rustikálný a veľmi moderný dizajn. U rustikálneho nábytku sa samozrejme mení aj materiál pri jeho výrobe, môžete si vybrať nábytok napríklad z dreva buk, mahagón, alebo teak. S týmto výberom samozrejme stúpa adekvátne aj cena. Vyberie si ale určite každý.