Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Hľadáte netradičný nábytok?

V tomto roku vo svete designu nábytku, teda bývania všeobecne, zaznamenali najväčšie zmeny a inovácie predovšetkým povrchové úpravy. Ponuka najrôznejších odtieňov od ostro fialkových až po prírodné reliéfy, verne imitujúce drevo nielen na pohľad, ale aj na dotyk. Vďaka novým technológiám predovšetkým našich partnerov, výrobcov z Francúzska, sa tak design posúva na úplne inú úroveň. Čo všetko vám teda kolekcie v tomto roku môžu ponúknuť prostredníctvom našich stránok?

 

Detské izby plné farieb

Stále viac sa ponuka detských izieb, predovšetkým vďaka použitým farbám, povrchovým úpravám, delí na detské izby pre dievčatádetské izby pre chlapcov. A vedľa tohto základného rozdelenia podľa odtieňov, samozrejme nájdete zmes farieb skôr krémových, neagresívnych u detských izieb pre bábätká, rovnako ako opäť iné spracovanie, ktoré nájdete u detských izieb, môžeme povedať aj študentských izieb pre školákov, kde výrobcovia viac využívajú prírodných reliéfov. Najlepšie však znázornia naše fotografie.

 

Dětská postel Chic pro kluky     Dětská postel Chic pro holky

 

Trúfame si tvrdiť, že v našej ponuke nábytku pre deti nájdete naozaj všetky odtiene. Malé slečny si určite vyberú niektorú z ponuky ružových, či fialkových odtieňov, chlapci zase z ponuky modrých, prírodných alebo odtieňov doplnené nejakými grafikami, ako na našej druhej fotografii. Úplnou novinkou sú však ako sme už uviedli predovšetkým potom pre detský nábytok prírodné odtiene imitujúce na nerozoznanie drevo, ako napríklad prezentuje v našej ponuke francúzsky výrobca pod značkou Gami.

 

    

 

Spálňa v novom kabáte

Áno, všetok nábytok zaznamenal určitý posun v dizajne, vrátane ponuky spální, buď ako zostáv, alebo samostatných dielov. V tomto roku budú aj tu vládnuť odtiene biela a prírodné reliéfne odtiene na nerozoznanie od dreva. Aj v tomto roku výrobcovia pokračujú v trende manželských postelí s úložnými priestormi v podobe šuplíkov, čo určite privítajú majitelia malých interiérov. Typickým predstaviteľom nového designu je napríklad spálňa Aalborg, ktorú môžete v našej ponuke spální už aktuálne nájsť.

 

     

 

Tiež spojenie moderného dizajnu so štýlovým prvkom, ako v prípade spálne mohutné kované úchytky, budú tento rok často pri zostavách nábytku vidieť. Zmien je pre tento rok v dizajne nábytku po niekoľkoročnej pauze mnoho. Tento rok posunie bývanie do úplne nových, nečakaných dimenzií a myslíme si, že je načo sa tešiť. Veľkú úlohu na trhu zohrá aj stále väčšia a väčšia ponuka multifunkčného nábytku, ktorý prvýkrát veľmi prakticky vyrieši problémy malých interiérov. A spoločnosť nábytok Aldo je tiež potešená, že vďaka spolupráci s toľkými výrobcami z Francúzska, ktorí patria vo svete dizajnu nábytku k špičkám, vám nové trendy v bývaní budeme a už niekoľko rokov prinášame ako prví. Dizajn nás baví...