Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Hľadáte originálny detský nábytok? Našli sme ho za vás..

Ponuka detského nábytku je v dnešnej dobe naozaj veľmi široká. Vyberať môžete z najrôznejších dizajnov a odtieňov, ktoré mnohokrát až prekvapí. A my vám dnes chceme predstaviť tie kolekcie detského nábytku, ktoré zaujmú už na prvý pohľad nápadom a spracovaním. Povieme si niečo o detských posteliach, ktoré majú podobu závodných áut, predstavíme unikátny designy detských izieb z masívu. Ponuka, ktorá vašim deťom vytvoria originálne prostredie, ktoré pri troche fantázie využijú aj na hranie. A začnime ponukou detského nábytku pre dievčatá.

 

 

Originálny detský nábytok pre dievčatá

Zaujímavú ponuku detského nábytku určeného malým, ale aj väčším slečnám predstavuje belgický výrobca. Pre menšie slečny vám určite odporučíme detské postele v ružovom prevedení, ktoré však majú podobu áut, alebo princeznovských kočiarov. Dômyselný dizajn, ktorý je nielen ľúbivý, ale myslí aj na bezpečie vašich ratolestí. Každá posteľ má zábranu po oboch stranách, hrany nábytku sú zaguľatené.

 

Dětská postel Pino pro holky     

 

Detské postele ako uvádzame na ilustračných fotografiách tak nemusí byť jednoduchým miestom na spanie. Vaša malá slečna si môže v posteli hrať, vytvoriť si imaginárny svet plný fantázie. Detská posteľ v podobe auta pritom ponúka dostatočne veľké miesto na spanie aj pre školáčku a to o veľkosti 90x200 cm. Design je veľmi prepracovaný a detská posteľ tak môže byť príjemným oživením, originálnym prvkom v detskej izbe. Vaša malá slečna bude z takej detskej postele rozhodne nadšená.

Ak je vaša slečna už väčšia, alebo dokonca študentka, budete pravdepodobne voliť už striedmejší dizajn. Ako veľmi vhodnou voľbou sa nám javí detský nábytok z kolekcie Amori. Detská izba vybavený nábytkom z tejto kolekcie je veľmi romantický, elegantný. Kolekcia Amori preto oslovila už niekoľko z vás a môžeme ju smelo zaradiť aj do kategórie veľmi netradičné, originálneho dizajnu.

 

  

 

V kolekcii Amori nechýba napríklad elegantná detská posteľ s nebesami, netradične riešený písací stôl, ale napokon aj ďalšie diely patrí k unikátnym. Ako dekorácia je tu do dosky materiálu vždy vysoustružen srdce, ktoré dodáva každému z dielov nábytku svoj osobitý pôvab. Mladé slečny budú týmto nábytkom očarené. A nech už zvolíte detskú posteľ v podobe auta, alebo kolekciu nejakého detskej izby, vždy zaobstaráte naviac aj kvalitu, ktorá je u belgického výrobcu už známym atribútom.

 

 

Originálny detský nábytok pre chlapcov

Samozrejme že najväčšia ponuka detských postelí v podobe pretekárskych aut je určená práve malým chlapcom. A dizajn rozhodne stojí za inšpiráciu. Autá totiž vďaka prepracovanosti vyzerajú ako skutočná, len naštartovať a odísť. Belgický výrobca si dal záležať na každom detaile, dokonca kolesá vystupujú do priestoru a majú aj pneumatiky. Nie sú len tak akoby nakreslená. Môžete tiež vyberať z niekoľkých odtieňov a k detským posteliam môžete kúpiť aj ďalší nábytok s tematikou automobilových závodov. Napríklad šatníková skriňa má podobu stojanu pri čerpacej stanice. A ak nechcete pretekárske auto, k dispozícii je detská posteľ v podobe požiarneho auta, alebo pre dvoch chlapcov poschodová posteľ ako autobus.

 

    

 

Sami môžete prepracovanosť dizajnu opäť posúdiť na ilustračných fotografiách. Aj tu sú zachované a do dizajnu nenápadne zakomponované bezpečnostné prvky. Každá z postelí má po stranách zábranu, hrany sú okrúhle. Pre malých uličníkov je tento nábytok inšpiráciou k najrôznejším hrám.

A čo ponúka belgický výrobca pre zariadenie študentskej izby? Rad návrhov a nápadov. Jeden za všetkých, ktorý vám predstavíme je študentská izba Alix. Nábytok je veľmi štýlový, pre dospievajúceho študenta rozhodne reprezentatívne. Nábytok z masívu v príjemnom prírodnom odtieni s možnosťou výberu zo širokej ponuky samostatných dielov. Sami tak môžete dospievajúcemu chlapcovi interiér zostaviť na základe jeho aktuálnych potrieb.

 

Dětská postel Pino pro dvě děti, dolní lůžko 140x200 cm     Patrová postel Pino grey

 

A až váš chlapec rodinné hniezdo opustí a rozhodne sa samostatne bývať, tento nábytok mu môže byť dobrým štartom pri zariaďovaní novej domácnosti. Aj tu je zachovaná vysoká kvalita spracovania a materiálov. A aj o tomto nábytku môžeme s istotu povedať, že je veľmi kvalitná.

Ponuka netradičného nábytku pre vybavenie detskej izby a študentskej izby je veľmi široká z jedného dôvodu. Nábytok Aldo je už netradičným dizajnom známy a na originálne designy sa sústredíme a budeme ich pre vás aj naďalej vyhľadávať v budúcnosti.