Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Hojdacia sieť, nielen na záhradu

Určite mnoho z vás čaká, že vám dnes predstavíme klasické záhradné hojdačky. Ale my vám dnes chceme ukázať, že nielen hojdačka vás môže príjemne pohojdať. Ponuka záhradného nábytku to sú aj hojdacie ratanové kreslá, alebo hojdacie siete. A ich výber, či lepšie povedané ponuka je viac než zaujímavá. Pri hojdacích sieťach si potom trúfame povedať, že pomer medzi kvalitou a cenou je na nábytku Aldo veľmi priaznivý. A aj keď tento sortiment neponúkame, najrôznejším témam sa v článkoch venujeme.

 

     

 

Pohodlné hojdacie siete

Pre príjemné chvíle na vašej záhrade nájdete na našom e-shope v kategórii záhradný nábytok samozrejme množstvo pomocníkov. Medzi takých pomocníkov môžeme s istotou zaradiť aj hojdacie siete, u nás v tradičnej nemeckej kvalite. Môžete si vybrať z niekoľkých rôznych prevedení a designov. Pevná látka ponúka nosnosť až 120 kg. Tradičná nemecká kvalita za viac ako príjemnú cenu prostredníctvom portálu nábytok Aldo.

Ak máte vo svojej záhradke priestor pre hojdaciu sieť, neváhajte si ju u nás zakúpiť. Poskytne vám jedinečný priestor na relaxáciu. Doplniť ju môžete aj záhradným slnečníkom, ktorý u nás taktiež nájdete. V našich moderných hojdacích sieťach sa stane odpočinok nevídaným zážitkom.

Ratanové pohupovacie kreslá

V ponuke na nábytok Aldo aj doplnky, ktoré vám letné mesiace na vašej záhrade môžu veľmi spríjemniť. Samostatné kreslo predstavuje na našom e-shope nemecký výrobca. Záhradné kreslo z eko ratanu, syntetické vlákno s hrúbkou 3 mm je odolné voči všetkým poveternostným vplyvom. Kreslo (okrem podušky) môže byť ozdobou vašej záhrady po celý rok, teda aj v zimných mesiacoch. V cene kresla je stojan na jeho zavesenie a poduška rôznej farby.

 

 

Niečo málo aj k materiálu. Eko ratan je obmena technoratanu ale na vyššej úrovni a predovšetkým s väčšou životnosťou. Ide o syntetické vlákno, ktoré je takmer na nerozoznanie od prírodného ratanu (na rozdiel od technoratnu, ktorý je z plastu). Eko ratan v sebe spája vlastnosti prírodného ratanu a technoratanu v tej najlepšej podobe, pretože odolnosť voči poveternostným vplyvom je oveľa väčšia ako pri oboch spomínaných materiáloch. Záhradný nábytok stačí v prípade potreby umyť vlhkou handričkou, hubkou. Pokiaľ je veľmi znečistený, potom môžete do teplej vody pridať trochu mydla.

V zimnom období určite odporúčame nábytok prikryť nepremokavým materiálom, ale nie je nutné schovávať zo záhrady. Po celý rok môže byť záhradný nábytok na vašej záhrade (samozrejme, že neplatí pre podušky).