Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Holandský nábytok - funkčný design

Detská izba je neoddeliteľnou súčasťou vybavenia interiéru každého dieťaťa a jej výber je veľmi dôležitý. Ponuka detských izieb na Nábytku Aldo je veľmi široká a patrí k najvyhľadávanejším kategóriám. Detskú izbu si u nás môžete vybrať pre deti od narodenia, až po ich študijný vek, kedy predstavujeme izby pre študentov, už v menej farebných variantoch. My vám dnes ponúkneme mnoho variant detských izieb od holandského a belgického výrobcu, ktorí patria k obľúbeným na našom portáli.

 

Moderná detská izba

Izby sú vo väčšine prípadov taktiež rozdelené podľa pohlavia dieťaťa. Ponuka detských izieb pre dievčatá a pre chlapcov má svoje opodstatnenie. Belgický výrobca predstavuje v kolekcii Valentine veľmi moderný dizajn na výber zo samostatných dielov pre možné zostavenie detskej izby pre dievča. Zvolil veľmi obľúbené odtiene, spojenie bielej s ružovou, doplnené efektnými úchytkami. Príjemný je aj pomer kvality a ceny, detská izba či diely nábytku do nej sú dostupné. Pokiaľ máte málo miesta pre vybavenie detskej izby, je možné zvoliť iné prevedenie postele, ktoré ušetrí veľa miesta. V ponuke je detská posteľ so šuplíkmi, rad multifunkčných postelí s písacím stolom na vysunutie, alebo ak máte dve deti, prečo neobstarať poschodovú posteľ. To všetko vždy v prevedení bielo ružovom. Ale posteľ Valentine v našom návrhu zostavy detskej izby ponúka možnosť prístelky v podobe šuplíka, návrh tak môžete využiť pre dve deti.

 

Dětský pokoj Billy Toaletní stolek Billy Psací stůl Billy

 

V rovnakom prevedení či môžeme povedať identickom dizajne ako je detská izba pre dievčatá v bielo ružovom prevedení, ponúka belgický výrobca aj detskú izbu pre chlapcov. Tu použil bielo šedého prevedenia, ktoré sa chalanom rozhodne viac hodí. Na oboch kolekciách sa nám tiež páči možnosť využitia nábytku od škôlky až do doby, keď dieťa navštevuje strednú školu a je študentom. Je lepšie v detskej izbe meniť dekorácie adekvátne podľa veku dieťaťa, než neustále meniť nábytok. Určite je to menej finančne náročné.

 

Dětská postel Casami    Dětský pokoj jako Patrová postel, kolekce London

 

Dúfame, že sme vás dnešnou ponukou kvalitných a originálnych detských izieb holandského a belgického výrobcu aspoň trochu inšpirovali a vašim ratolestiam zaobstaráte novú originálnu detskú izbu.