Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Holandský nábytok na Aldu

Nábytok Aldo sleduje trendy v bývaní, ktoré sa menia rovnako ako móda vo všetkých oblastiach. Nábytok vyberáme tak, aby spĺňal predpísané normy ergonómie. Nábytok, ktorý je pridávaný na náš portál, nájdete vždy v kategórii novinky, ktorú si môžete sami filtrom nastaviť. Nábytok naozaj pridávame každý deň, takže naši stáli klienti tak majú možnosť pozorovať vývoj a najmodernejší štýl, ktorý je na našom, ale aj zahraničnom trhu. Dnes si povieme niečo o novinkách holandského, ale aj belgického výrobcu, ktorý zaručuje prvotriednu kvalitu.

 

    

 

Písací stôl ako súčasť poschodovej postele

Výber detského písacieho stola je niekedy zanedbávaný ako málo dôležitý. Mal by byť rovnako dôležitým, ako prvý školský deň našich detí. Musíme brať do úvahy, že deti začiatkom svojej školskej dochádzky budú pri písacom stole tráviť veľa času na učenie, ale niekedy aj pre zábavu. Je niekoľko pravidiel, ktoré by sme mali pri výbere písacieho stola dodržiavať.

 

Patrová postel Billy graphit     Patrová postel Billy white

 

Väčšina detských písacích stolov na našom portáli patrí do systému detských izieb, možno ich teda doplniť aj iným výrobkom rovnakého designu. Kvalitný materiál spojený s precíznou prácou výrobcov z Nemecka, Holandska a Francúzska, to je naša ponuka na Nábytok Aldo. Praktické riešenie písacieho stola, ktorý ponúka veľkú pracovnú plochu a množstvo úložných priestorov by malo byť pre školáka už automatickým riešením. Veľkej obľube sa v poslednom roku tešia aj herné počítačové stoly, najmä do izby chlapcov.

 

Psací stůl Fosk s led osvětlením      Psací stůl Fosk bez led osvětlení

Regál

V detskej izbičke by mal byť dostatok úložných priestorov na hračky, oblečenie aj školské potreby. Deti sa tak naučia dávať veci na svoje miesto a lepšie sa im udržuje poriadok. Veľa úložného priestoru poskytujú regály a police. Police sú skvelým riešením do menšej izbičky, pretože nezaberajú miesto na zemi. Oboje sa dá samozrejme zladiť s nábytkom rovnakého dizajnu z našej ponuky a zostaviť si tak krásnu detskú izbu podľa svojej fantázie. Výhodou regálov je ľahký prístup k uloženým veciam. To je vykúpené tým, že sa na ne práši a sú stále na očiach. Kolekcia nábytku deco ponúka samostatné diely nábytku na vybavenie veľmi elegantnej detskej izby, či pracovne za veľmi dostupnú cenu v našej ponuke od nemeckého výrobcu.

 

Sestava nábytku Gaming

 

Dúfame, že sa vám novinky páčia a zaujali vás rovnako, ako nás. Ďalšie segmenty, ktoré taktiež ponúkajú novinky na Aldu, sú napríklad komody, konferenčné stolíky, skrine a ďalšie výrobky. Nábytok Aldo praje príjemný predvianočný nákup na naše portále.