Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


IN spálne holandských dizajnérov

V dnešnom článku si vám dovoľujeme predstaviť, či skôr upozorniť na veľmi moderný a nadčasový dizajn moderných spální. Spálňa je miestom, kde odpočívame, naberáme sily a relaxujeme a mala by plne vyhovovať nielen trendy designom, ale hlavne a predovšetkým nášmu charakteru. So spálňou by sme sa mali stotožniť aj napriek tomu, že práve nepatrí k tým najviac "in". V ponuke na našom portáli môžete vyberať zo spální ako zostáv, alebo z ponuky samostatných dielov.

 

 

Spálňa je oázou pokoja

Výber spálne by nemal byť ovplyvnený iba jej dizajnom, ale aj praktickými aspektmi, ktorý mi sú veľkosť postele, veľkosť šatníkovej skrine, či k spálni môžeme v rovnakom dizajne zaobstarať aj komodu, nočný stolík, zrkadlo a ďalšie diely. teda jedným slovom, koľko spálne ponúka úložných priestorov. Spálňu v dnešnej dobe najčastejšie predajcovia ponúkajú ako modulové systémy. teda vy sami si jednotlivé diely z danej kolekcie môžete flexibilne vybrať a svoju spálňu zostaviť tak, aby plne vyhovovala vašim potrebám. teda že z žiadneho z komponentov nekupujete zbytočne. Stojí určite za to vidieť ako zostavy, tak aj jednotlivé diely. Vybrať si tiež môžete napospol z dvoch veľkostí šatníkových skríň a niekoľko typov komôd.

 

    

 

Stále sme ale hovorili o v podstate tradičnej spálni, aj keď v modernom dizajne. V ponuke však predovšetkým francúzsky a nemecký výrobca pamätá aj na milovníkov štýlového, rustikálneho dizajnu, ktorého ponuka stojí za inšpiráciu.