Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Inšpirácia od dánskeho dizajnéra, rustikálne izby

Ak uprednostňujete kvalitu pred nízkou cenou, ak ste milovníkmi netradičných návrhov interiérov, potom dnešný článok je práve pre vás. Inšpirácia dánskeho dizajnéra, ktorý predstavuje návrhy interiérov výhradne zariadených rustikálnym nábytkom. Ponuku rustikálneho nábytku nájdete na našej stránke a vyberať si môžete ako z ucelených zostáv, tak samostatných dielov. Rustikálny nábytok v tej najvyššie možnej kvalite z dreva mahagón, ktorý ponúka vysoký stupeň tvrdosti. Povrch nábytku je tak hladký a málo pórovitý. Snehovo biele diely nábytku, alebo v kombinácii s čiernou hornou doskou. To, na čo sa ale dnes zameriame je predovšetkým zasadenie tohto unikátneho rustikálneho nábytku do interiéru, budeme venovať pozornosť predovšetkým detailom a doplnkom, ktoré však tvoria originálny celok.

Začnime vstupom do domu, rustikálny nábytok v predsieni

V dnešnom článku si prejdeme všetky typy interiérov a verte, že každý z daných interiérov je vhodný pre umiestnenie rustikálneho nábytku. Vstup do domu to je predsieň, ktorá sa však líši predovšetkým veľkosťou. V bytoch je menšia, v domoch väčšia, kedy niekedy má majiteľ domu celú vstupnú halu. Predsieň je v podstate vizitkou vášho domova a mala by byť príjemná, aby na každého pôsobil vstup do domu veľmi príjemne.   

Štýlový a elegantný interiér síce za vyššiu obstarávaciu cenu, ale na stále. Kvalita nábytku je naozaj vysoká, jedná sa v podstate o designy, ktoré sa dedia z generácie na generáciu. Ležérne pohodené veci, ktoré však pôsobia v predsieni štýlovo a tak, že je predsieň uprataná. Všetko, každý detail má svůl účel. Ratanové kreslo, lampa, kvetina na mieste kde sa hodí, knižky na okne a ďalšie a ďalšie nápady, ktoré prekvapia. Biely rustikálny nábytok je vhodný aj do tmavých interiérov, čo v prípade predsiene je veľmi častý problém. Návrhov, ako zariadiť predsieň týmto originálnym spôsobom je celý rad.

Rustikálny nábytok v detskej izbe?

Prečo nie. Pokiaľ máte vhodný interiér pre vybavenie detskej izby práve týmto rustikálnym nábytkom, potom dizajnér z dánska sa tejto úlohy zhostil skvele. Biely rustikálny nábytok v špecifickom dizajne je pravda vhodnejší pre malé a veľké slečny, než pre chlapcov. Elegantná detská izba, ktorá môže vašej princeznej slúžiť bez väčšej ujmy a poškodenia, vďaka vysokej kvalite po niekoľko rokov. A až bude vaša slečna rodné hniezdo opúšťať, nábytok si môže vziať sebou ako dobrý začiatok pre vybavenie vlastného bývania.Veľmi sa nám páči ratanové koše v komode na najrôznejšie dorobnosti. Posteľ v návrhu má rozmer miesta na spanie o veľkosti 90x200 cm, ale v ponuke sú samozrejme aj rozmerovo väčšie varianty. Ak vám chýba v návrhu šatníková skriňa, alebo písací stôl, ani to nie je problém. Ponuka samostatných dielov je veľmi široká. A čo dodal do zostavy dizajnér? Voľba záclon a závesov je veľmi vydarená, rovnako, ako pohodené vankúše na zemi na sedenie majú svoje čaro. Obraz na komode s motýľmi a ďalšie a ďalšie drobnosti, ktoré tvoria celok.

Rustikálny nábytok v obývacej izbe

Najčastejšia voľba pri obstarávaní rustikálneho nábytku padne vždy na tento interiér, teda vybavenie obývacej izby. V obývacej izbe môžete mať takmer všetko, najrôznejšie typy komôd, vitrín, či regálov. Samozrejme nesmie chýbať, či nemal by chýbať ani konferenčné a televízny stolík. Pre návrh obývacej izby vám predstavujeme rustikálny nábytok tiež v snehovo bielom prevedení, ale vrchná doska je vždy čierna. Vznikol tak veľmi zaujímavý kontrast. Návrh je vytvorený zo samostatných dielov rôzne rozmiestnených po obývačke. Kvalitné drevo mahagón s vysokým stupňom tvrdosti zabezpečí, že nemusíte mať strach, že nábytok zničíte častým užívaním. A obývacia izba patrí k interiérom, v ktorej väčšina členov domácnosti prebýva najčastejšie.


    

Ledabolo pohodené knihy, ktoré však v dôsledku majú vysoký dekoraticní efekt. Aj umiestnenie kvetináčov musí byť naplánované rovnako, ako rozmiestnenie obrazov. Konferenčný stolík je veľmi praktický, pretože patrí rozmerovo k väčším a nechýba ani odkladacia plocha. K rozmerovo väčším patrí tiež televízny stolík, ktorý ponúka veľké úložné priestory. Kvalita, dizajn a nápad. To je ponuka dánskeho dizajnéra a výrobcu rustikálneho nábytku. V kategórii rustikálny nábytok nájdete aj návrhy interiérov pre vybavenie kúpeľne, spálne a kuchyne.