Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Inšpirácie z Francúzska pre vašu kúpeľňu

Pri dnešnom článku sme sa nechali uniesť dizajnom z Francúzska pri zariaďovaní, návrhoch kúpeľne a to predovšetkým v malom interiéri. Stále o tom píšeme, že zariadiť akýkoľvek interiér v malom byte chce viac dômyselnosti, než vo veľkom. Na druhú stranu a to je to jediné pozitívne, ušetríme značnú finančnú čiastku. A čo je malé, to je milé. Takže majitelia malých bytov nebuďte zúfalí, pretože ponuku designov je v dnešnej dobe tak široká, že aj malý interiér môže vyzerať úchvatne. A dnes sa necháme inšpirovať pri zariaďovaní malej kúpeľne francúzskym dizajnom, ktorý nábytok Aldo na našom trhu reprezentuje už niekoľko rokov.

 

 

Nábytok do kúpeľne v zostave

V ponuke kúpeľňového nábytku na našom portále nájdete dva spôsoby, ako si vybaviť kúpeľňu. Buďto si vyberiete z ponuky samostatných dielov, alebo zvolíte už danú, navrhnutú zostavu, ak vám samozrejme rozmerovo a dizajnom vyhovuje. A zostavám sa budeme venovať ako prvý. Zostava je vždy zložené z jednotlivých dielov a určite nikdy nechýba skrinka pod umývadlo a zrkadlo. Ak vám to priestor kúpeľne dovolí, je dobré zaobstarať skrinku na najrôznejšie hygienické potreby, či pracie prostriedky, alebo uteráky. Ak zvolíte nábytok v zostave, do ceny je započítané vždy všetko, čo vidíte na fotografii, samozrejme ale bez umývadla, vodovodné batérie, či iných príslušenstva.

 

 

Kúpeľňa je miestom hygieny a čistoty a určite by mala byť predovšetkým příjemná. Odlupujúce sa povrch, oprýskané skrinky, zhrdzavené kovania. Iste to dobre poznáte. Kúpeľňový nábytok ale potrebuje špeciálnu starostlivosť už pri výrobe. Dlhé roky potom musí odolávať zmenám teplôt a vysokej vlhkosti. Preto pri výbere komponentov dbáme na kvalitu materiálov, odolnosť a najmodernejšie povrchovej úpravy. Vybrali sme pre vás tie najlepšie kúpeľňové zostavy. Rešpektujú nielen funkčné, ale aj najmodernejšie dizajnové trendy. Vyberať môžete zo širokej ponuky odtieňov i typov, ktoré sa hodia aj do všetkých interiérov od konzervatívnych až po trendy bývania. Do ceny kúpeľňových skriniek sme nezabudli započítať aj umývadlo.

 

 

Nábytok do kúpeľne v dielach

Tu je ponuka naozaj veľmi široká, predsa len každý z nás má úplne iné dispozície nielen kúpeľne, ale celého bytu. Preto sa vždy snažíme prinášať do našej ponuky predovšetkým také kolekcie, ktoré sú čo sa týka robení nábytku veľmi flexibilné. A do ponuky kúpeľňového nábytku sme navyše priniesli veľmi cenovo dostupné designy. Dômyselný dizajn je v hlavnej úlohe a nájdete u nás tiež skrinky v podobe nadstavca nad toaletu, či iné praktické "vychytávky".

 


     

 

Pre malé interiéry kúpeľní je doporučované tiež vyberať nábytok jednoduchý, či moderné. Kúpeľňový nábytok v rustikálnom dizajne bohužiaľ nebude pôsobiť nijako príjemne. Ponuka je zaujímavá, inšpirovaná francúzskym bývaním a veríme, že si iste vyberiete.