Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Interiér bytu v bielom rustikálnom štýle

Na našom portáli nábytku Aldo, v kategórii rustikálny nábytok, nájdete naozaj originálne kúsky nábytku v rustikálnom štýle. Či už sa jedná o samostatné segmenty, alebo celé zostavy, naši výrobcovia ponúkajú naozaj široký výber. Našimi poprednými dodávateľmi sú francúzski, alebo dánski výrobcovia. A že si môžete zariadiť celý byt v rustikálnom štýle, Vám dnes v malej ukážke tohto originálneho nábytku predstavíme.

 

Obývacia izba

Obývacia izba to je naozaj francúzska elegancia. Kolekcia ponúka na výber rôzne druhy komôd, televíznych aj konferenčných stolíkov, alebo vitrín. Materiál tejto kolekcie je borovica, ktorá je veľmi starostlivo ošetrená a hladko opracovaná, do transparentnej bielej pre zachovanie viditeľnosti štruktúry dreva. Jeden z hlavných atribútov kolekcie, je zameranie na detail, v podobe veľmi kvalitne prepracovaných mosadzných úchytiek.

 

 

Jedáleň

Jedáleň si môžete zariadiť v rovnakom štýle, ako obývaciu izbu, čo kolekcia Elise ponúka. My Vám predstavíme zostavu od francúzskeho výrobcu, vyrobenú z veľmi kvalitného materiálu, dreva mahagón v netradičnom štýle. Aj u tejto zostavy, príjemný biely odtieň, potom celej jedálni dodáva patričnú eleganciu v rustikálnom štýle. Dánsky výrobca ponúka k výberu ďalšie samostatné diely, jedáleň môžete vybaviť v prípade potreby tiež komodami, kredenci apod.

 

    

 

Spálňa


Dánsky výrobca prekvapuje tiež netradičným dizajnom i v prípade ponuky spální. Medzi veľmi luxusný nábytok s veľkou eleganciou, môžeme zaradiť zostavu Nova, ktorá sa radí do kategórie luxusného nábytku, ale predovšetkým materiál, masív, konkrétne kvalitné drevo mahagón s vysokým stupňom tvrdosti. Kvalita dreva tak ovplyvňuje skutočné vlastnosti jednotlivých dielov v zostave spálne. Rovnako aj u tejto kolekcie, môžete jednotlivé diely nábytku zaobstarať aj samostatne.

 

 

Predsieň

Áno aj táto miestnosť, ktorá je malou vizitkou nášho bývania, môže byť zariadená v rustikálnom štýle. Zostava, ktorú Vám ponúkame na poslednej fotografii, je len jednou z mnohých možností zariadenia predsiene, dánsky výrobca takisto predstavuje predsieňové steny v jednom diele a to všetko vždy vo veľmi vysokej kvalite, vďaka použitému materiálu, ktorým je drevo mahagón. Aj preto sme do ponuky predsieni a samostatných dielov nábytku do predsiene zaradili, môžeme povedať luxusný nábytok od dánskeho výrobcu.

 

    

 

Z ponuky dánskeho výrobcu si môžete vybrať do každého interiéru samostatné diely, môžete si teda zostaviť teda kompletný interiér obývacej izby, jedálne, spálne, alebo predsiene. Dánsky výrobca ponúka ďalšie diely nábytku z dreva teak, pre náročných klientov, ktorí uprednostňujú kvalitu pred cenou.