Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Interiéry pre dievčatá i chlapcov študentov

Mnohým z vás už odrastajú deti z detských izbičiek a uvažujete o premene interiéru z detského na študentský. Násťroční študenti majú už na veľa vecí svoj vlastný názor, a preto ich musíme tolerovať, ale praktické riešenie interiéru zostane na vás, rodičoch. Preto zariaďujte izbu spoločne tak, aby sa vaše dieťa v nej cítilo dobre, malo dostatok priestoru ako pre učenie, odpočinok, koníčky i spánok. Dnes si predstavíme nábytok v prírodných odtieňoch, ktorý bude vyhovovať ako vašim slečnám, tak dospievajúcim chlapcom.

Čo by v interiéri rozhodne nemalo chýbať

Študenti majú už úplne iné požiadavky na vybavenie izby, ale čo by naozaj nemalo v interiéri študenta chýbať, je určite priestranný písací stôl s pohodlnou kvalitnou stoličkou, priliehajúca knižnica, veľká šatníková skriňa, posteľ a vhodné osvetlenie. V ponuke detských izieb holandského výrobcu nájdete vždy kolekcie, ktoré kladú dôraz predovšetkým na praktické a funkčné prevedenie. Tak je tomu aj u návrhu na prvéj fotografii, ktorý nielenže ponúka úložné priestory pre posteľ, ale tiež veľmi priestrannú šatníkovú skriňu s posuvnými krídlami, či dostatočne veľkú pracovnú plochu písacieho stola. Každý písací stôl má svoje dané parametre, ktorým by ste mali venovať pozornosť. Pokiaľ chcete, aby ste boli s písacím stolom spokojní, mali by ste sa pred jeho výberom zvážiť, čo vlastne očakávate.

 

Kolekce nábytku Duplex      Psací stůl Manchester

 

 

Zostavte si izbu podľa vašich potrieb

Do študentských izieb je predovšetkým vhodný tak zvaný modulový nábytok. Musíme mať vždy na mysli, že študentská izba je zvyčajne zároveň obytnou a študijnou miestností s spálňou dohromady. Pracovné a študijné miesto by v izbe malo byť v časti, ktorá podporuje koncentráciu a neponúka pohľady na rušivé elementy, ako je napríklad televízia. A pretože všetci máme iné možnosti a iné priestory, tak ponuka modulového systému, je naozaj veľmi výhodná. Kolekcia Kurt, ktorú vám predstavíme, je riešením ako pre malé, tak veľké interiéry študentských izieb, od nášho popredného francúzskeho výrobcu. Ponuka samostatných dielov pokryje potreby rodičov jedného, dvoch i viac detí, navyše za veľmi príjemnú cenu a v neutrálnom odtieni svetlého budem. Kolekcia je teda vhodná pre dievčatá, chlapcov i súrodencov.

 

    

 

 

Študentské izby, ktoré na našom portáli ponúkame, kladú dôraz na elegantný dizajn a kvalitu nábytku. Vyberte si z našej širokej ponuky študentských izieb a vytvorte vášmu dieťaťu taký priestor, ktorý bude príjemný a funkčný zároveň. Kvalitu zaručujú naši dodávatelia, či už sa jedná o francúzskeho, španielskeho, či nemeckeho výrobcu.

 

Psací stůl Game     Psací stůl Fosk 

A nezabudnime aj na chlapcov veľmi obľúbené herné počítačové stoly. V kategórii predstavujeme herné počítačové stoly od francúzskych výrobcov od lacnejších po tie viac sofistikované, portugalského výrobcu, ale aj nemeckého a tak ponuka je určite rôznorodá. Všetky počítačové stoly však majú jedno spoločné a to základný odtieň čiernej. Niektoré z týchto trendov stolov sú doplnené ešte červeným, zeleným a obľúbeným modrým odtieňom, niektoré zase ponúkajú ľad osvetlenia. Dospievajúce deti si u nás určite vyberú svoj „trend“. A samozrejme, že u nás nájdete k týmto stolom taktiež vhodné, komfortné stoličky.

 

Potrebujete poradiť?
Zákaznícka podpora:

+420 724 777 014