Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Izby pre chlapca, nielen v modrom prevedení


V minulom článku, sme si predstavili, typicky dievčenské izby a dnes by sme vám chceli predstaviť detský nábytok pre chlapca. Doménou je typická chlapčenská modrá farba, ale mnoho z vás dáva prednosť aj prírodným odtieňom, alebo detským izbám v mnohých kombináciách farieb. Záleží vždy na vašich požiadavkách a vkusu, ale čo by určite nemalo byť zabudnuté, to je kvalita detského nábytku, ktorá je pre vaše deti najdôležitejšie. Na našom portáli máte naozaj z čoho vyberať! Širokú ponuku nájdete, v kategórii detskej izby pre chlapca.

 

Dětský pokoj Arthur

 

Nábytok s certifikáciou

Na prvej fotografii, vám predstavujeme ojedinelý dizajn detskej izby Lagoon, ktorý zaujme snáď všetkých chlapcov, a nielen ich, ale aj vás rodičia. Kolekcia Lagoon, okrem netradičného dizajnu ponúka aj trendy odtieň "jeans", ktorý sa má práve v tomto roku stať módnym trendom a to nielen v nábytkárskom priemysle, ale aj odevnom. Ďalším veľkým plusom je fakt, že všetky diely sú so zakončením pomocou ABS hrán, čo zaisťuje bezpečie v detskej izbe. Na našom portáli sme vám predstavili už niekoľko netradičných designov nábytku pre vybavenie detskej izby a to od francúzskeho výrobcu známej akostnéj značky Gami, ktorá zaručuje kvalitu nábytku. Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.

 

Dětský pokoj Fabric     Dětský pokoj Duplex

 

Výrobca prináša designy a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotnú nezávadnosť


A od rovnakého výrobcu, vám predstavíme druhú detskú izbu Largo, kde výrobca zvolil pre zostavu aj trendy a poslednou dobou vyhľadávaný odtieň šedého duba. Odtieň, ktorý môže malý chlapec mať tiež ako študent, teda vo veku, kedy interiér určite rieši. Čo stojí určite za povšimnutie, je design návrhu na fotografii, ktorý je doplnený tiež veľmi fashion nápisy, ktoré podčiarkujú netradičnosť celej zostavy. Kolekcia Largo ponúka okrem elegantného, veľmi trendy dizajne predovšetkým vysokú kvalitu a tiež zakončení jednotlivých dielov pomocou ABS hrán.

 

Dětská postel Arz

 

Belgický dizajn detských postelí z masívu

Našich partnerov si vyberáme predovšetkým pre vysokú kvalitu výrobkov a nemecký výrobca, detskej izby pre chlapca N - 207 diely, ktorú vám chceme predstaviť, k takým bezpochyby patrí. Nábytok Aldo, sa stal výhradným zástupcom spoločnosti pre krajiny východného bloku a všetko, čo je u výrobcu nové a aktuálne nájdete na našich stránkach. Spoločnosť Interlink, prináša, prostredníctvom Aldo nábytku, kolekcie moderného a štýlového nábytku, ktoré nájdete medzi inými netradične aj v kategórii nábytok z masívu

 

Patrová postel Pino     Patrová postel Mezzanine

 

 

Všetky produkty spoločnosti majú certifikáty kvality a atesty pre zdravotnú nezávadnosť. Kvalita výroby je daná povestnú precíznosťou a zmyslom pre detail nemeckých výrobcov. Veľkou výhodou je to, že nemusíte robiť všetko, čo vidíte na fotografii, ale môžete si vybrať z jednotlivých dielov tejto kolekcie len to, čo naozaj potrebujete.


Dúfame, že sme vás dnešnou ponukou detského nábytku pre chlapcov potešili, nielen originálnym dizajnom, ale hlavne kvalitou ich výrobcov.