Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Je lacný nábytok kvalitný?

Našli ste nábytok, ktorý je lacný a máte strach, že nebude kvalitný? V dnešnom článku vás presvedčíme, že aj lacný nábytok vám môže slúžiť niekoľko rokov a navyše môže byť tiež veľmi praktický, moderný. Ponuka lacného nábytku od francúzskeho výrobcu je veľmi široká a vybaviť môžete interiér detskej izby, alebo spálne. Dostupné ceny docielil výrobcu nie znížením kvality, ale veľmi jednoduchým, na výrobu nenáročným dizajnom. Predstavíme vám kolekciu nábytku Infinity pre vybavenie najrôznejších interiérov. Môžete vďaka ponuke samostatných dielov kombinovať najrôznejšie zostavy. Dielov je celý rad a je len na vás, koľko vlastne za nábytok miniete. Kolekcia Infinity je jedna z najviac flexibilných.

 

 

Lacný nábytok do detskej izby

Ak chcete vybaviť interiér detskej izby, kolekcia Infinity vám ponúkne hneď niekoľko riešení. Detskú posteľ môžete zaobstarať veľmi jednoduchú, alebo s úložným priestorom. Je tu široký výber hneď z niekoľkých rozmerov komôd, ktoré sa líšia vnútorným usporiadaním a členením vlastných priestorov. Rovnaká ponuka platí aj pre šatníkové skrine. Tie ponúka dvojdverové prevedenie, trojdverovej, skrine s klasickými krídlami, alebo posúvacím. Nechýba písací stôl, nočný stolík. Skrátka všetko pre vybavenie detskej izby jedného i viac detí. Kolekcia detského nábytku Infinity je vyrobená z laminátovej dosky s hrúbkou 15 až 22 mm, odtieň prírodný, svetlá akácie. V rovnakom prevedení potom môžete zaobstarať aj poschodovú posteľ, ak máte k dispozícii len veľmi malý priestor pre vybavenie detskej izby a detí máte viac.

 

  Dětská postel Snoop

 

Aj napriek nízku cenu je detský nábytok kvalitný, dizajn jednoduchý, ale veľmi účelný. Vďaka povrchovej úprave má nábytok veľmi jednoduchú údržbu. Páči sa nám detská posteľ s zásuvkou a policou, ktorá je veľmi praktická a ešte príjemná na pohľad. Odtieň svetlá akácie je vhodný pre dievčatá aj pre chlapcov.

 

 

Lacný nábytok do spálne

Vďaka ponuke tiež postele s rozmerom pre matrac o veľkosti 140x200 cm, je tu možnosť vybavenia študentskej izby. V podstate všetky diely nábytku ako je písací stôl, nočný stolík, komoda a skriňa môžete ponechať, stačí len vymeniť posteľ o rozmere 90x200 cm za väčšiu. Detská posteľ s rozmerom 90x200 cm je pre dospievajúce dieťa naozaj už nedostatočná, priestor na spanie obmedzený vzhľadom na vzrast dieťaťa. Ak vám to len priestor trochu dovolí, odporúčame posteľ naozaj vymeniť. A ak máte tú možnosť a vaše dospievajúce dieťa tú potrebu, môžete vymeniť aj šatníková skriňa za väčšiu.

Studentská postel Alpha

 

Aj tu pre vybavenie študentskej izby ponúka francúzsky výrobca nepreberné množstvo možností. Na kolekcii Infinity nadväzuje aj kolekcia Most, ktorá má v ponuke ešte postele s úložnými priestormi a nadstavcom. Posteľ Most v prevedení svetlá akácie v kombinácii s bielou, môže byť tiež ideálnym riešením pre veľmi malý interiér.

 

 

A stále hovoríme o cenovo veľmi dostupnom riešení. Sami môžete posúdiť aj na ilustračných fotografiách, že nábytok ani nevyzerá lacno a ani nie je nekvalitné. Naopak, povestná kvalita francúzskeho výrobcu je zachovaná. Kolekcia Infinity ponúka rovnaký dizajn i odtieň tiež pre vybavenie spálne. Posteľ v rozmere 160x200 cm, široký výber z ponuky skríň a komôd. A preto je aj vybavenie spálne tak jednoduché. Ale o kolekcii nábytku Infinity do spálne a všetkých možnostiach vybavenia tohto interiéru zase niekedy nabudúce.