Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenská stolička Ava 2 ks - čalúnená, hnedá

Výrobca: Gaut
Kód: GAMI00196-2018
Doprava  zadarmo
Doprava zadarmo

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
198,31 €

Parametre produktu

Farba: hnedá
Výška (cm): 100 cm
Šírka (cm): 48 cm
Hľbka: 56 cm
Nosnosť: 110 kg
Cena: za 2 kusy
Materiál: masív, polyuretán
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Čalúnená jedálenská stolička Ava, komfort do vašej jedálne

Ak hľadáte pohodlné a elegantné jedálenské stoličky, možno vás osloví ponuka stoličiek z kolekcie francúzskeho výrobcu. Ponuka jedálnych stoličiek na našom e-shope je veľmi široká a naozaj si možno vybrať z najrozmanitejších designov. Drevené jedálenské stoličky, moderné stoličky a dnes vám predstavujeme návrh patriaci do kategórie čalúnených stoličiek. Ak hľadáte elegantnú, veľmi komfortnú jedálenskú stoličku, určite by mala mať vysokú opierku a čalúnenie. V kolekcii Ava od francúzskeho výrobcu si môžete vybrať z troch odtieňov pohodlné stoličky. Jedným z nich je hnedý.


Dodanie jedálenské stoličky v balení po dvoch kusoch, nie je možné objednať len jeden kus. Použitým materiálom je eko koža pre čalúnenie a masív pre konštrukciu.


Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte