Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenská stolička Bora

Výrobca: PRS
Kód: PRS00129-2015
Elegantná jedálenská stolička, ktorá dodá štýl každej kuchyni či jedálni. Konštrukcia z bukového dreva, poťah z polyuretánu imitujúce kožu.
nedostupné
86,36 €

Parametre produktu

Farba: wenge-hnedá
Výška (cm): 97 cm
Šírka (cm): 47 cm
Hľbka: 53 cm
Nosnosť: 100 kg
Hmotnosť: 8,1 kg
Cena: min. odber 2 kusy
Materiál: bukové drevo-polyuretán
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Elegantná jedálenská stolička


V ponuke nábytku do kuchyne a jedálne má najväčšie zastúpenie francúzsky výrobca. Tiež jedálenské stoličky vo veľmi elegantnom dizajne do kolekcie francúzskeho výrobcu patrí. Jedálenská stolička je stabilná vďaka konštrukcii z bukového dreva a tiež vám ponúkne veľmi ľahkú údržbu. Tá je zabezpečená polyuretánom, ktorý veľmi vierohodne imituje pravú kožu. Príjemný tmavo hnedý odtieň môže doplniť rad návrhov zostáv jedální, alebo jedálenských stolov. Tiež z ponuky jedálnych stoličiek francúzskeho výrobcu si môžete vybrať z mnohých odtieňov.

 

Francúzsky výrobca kladie dôraz na kvalitu a detailné spracovanie. Materiálom pre výrobu stoličky sa stalo bukové drevo, ktoré má tie najlepšie vlastnosti pre výrobu práve stoličiek. Polyuretánový poťah a molitan ako výplň opierky a sedadla. Dodanie stoličky v diele bez nutnosti montáže, minimálny odber 2 kusy stoličiek. Doprava zadarmo.

 


Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež plochá balení pre jednoduchý transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Alternatívny tovar

Jedálenská stolička Sagua 223850

Jedálenská stolička Sagua 223850

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
81,23 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte