Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenská stolička plastová Studio 258615

Výrobca: DME - S
Kód: DME0121-2014
Plastová, jednoduchá, ale moderná a lacná. Ak začínate bývať a nie ste rozhodnutí ako vlastne kuchyňa bude vyzerať, stolička zatiaľ postačí.
nedostupné
17,45 €

Parametre produktu

Farba: biela
Výška (cm): 76 cm
Šírka (cm): 45 cm
Hľbka: 46 cm
Výška sedadla: 45 cm
Hľbka sedadla: 42 cm
Nosnosť: 90 kg
Hmotnosť: 2,5 kg
Počet balíkov: 1 ks
Materiál: kov-tvrdený plast
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Plastová jedálenská stolička v modernom dizajne

S záhradou a príjemným letným posedením, si väčšinou spájame plastové stoličky. Ale francúzsky výrobca prišiel s ponukou plastových stoličiek tiež pre vybavenie kuchyne a jedálne. V pomere ku klasickým stoličkám celodreveným, alebo s čalúnenie, je rozdiel v cene naozaj markantný. A ak začínate bývať, určite už máte predstavu, čo to stojí zariadiť všetky miestnosti. V prechodnej fáze, než sa rozhodnete pre definitívne riešenie, príde vhod akýkoľvek lacný nábytok. Napríklad práve v podobe plastovej jedálenské stoličky Studio.

 

Francúzsky výrobca aj pre veľmi lacný nábytok zachováva svoju povestnú kvalitu. Nízka obstarávacia cena je daná materiálmi použitými pri jej výrobe. Sedák a opierka z tvrdeného plastu (možno vybrať aj biely a červený odtieň), konštrukcia stoličky z kovu hrúbky 19 mm. A práve vďaka materiálom je nosnosť stoličky dostatočná aj pre dospelú osobu s hmotnosťou 90 kg. Dodanie samozrejme v diele bez nutnosti montáže.Demeyer
Spoločnosť založená vo Francúzsku v roku 1909 pánom Lucienom Demeyére sa od začiatku snaží plne adaptovať potrebám trhu. Preto po celú dobu mení metódy výroby, používa nové materiály a snaží sa vždy prinášať moderný dizajn.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladateľa spoločnosti, sa ujíma vedenia a pokračuje vo filozofii výroby svojho otca. Prvýkrát začali byť používané materiály ako laminátová doska. 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte