Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenská stolička Sagua 223850

Výrobca: DME - F
Kód: DME098-2014
Čalúnená jedálenská stolička od francúzskeho výrobcu, ktorý sa zameral na elegantný dizajn pri zachovaní vysokého komfortu.
Doprava  zadarmo
Doprava zadarmo

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
81,23 €

Parametre produktu

Farba: hnedá
Výška (cm): 108 cm
Šírka (cm): 62 cm
Hľbka: 47 cm
Výška sedadla: 49 cm
Hľbka sedadla: 42 cm
Nosnosť: 110 kg
Hmotnosť: 8,5 kg
Počet balíkov: 1 ks
Cena: min. odber 2 kusy
Materiál: polyester, látka, borovica
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Čalúnená jedálenská stolička Sagua, komfort do vašej jedálne

Máte radi v kuchyni, či jedálni pohodlné a elegantné jedálenské stoličky? Potom vás možno osloví ponuka jedálenských stoličiek z kolekcie Sagua od francúzskeho výrobcu. Ponuka jedálnych stoličiek na našom e-shope je veľmi široká a naozaj si možno vybrať z najrozmanitejších designov. Drevené jedálenské stoličky, moderné stoličky a dnes vám predstavujeme návrh patriaci do kategórie čalúnených stoličiek. Ak hľadáte elegantnú, veľmi komfortnú jedálenskú stoličku, určite by mala mať vysokú opierku a čalúnenia. V kolekcii Sagua od francúzskeho výrobcu si môžete vybrať z dvoch odtieňov pohodlné stoličky. Jedným z nich je hnedý.

 

Francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu. Aj preto zvolil ako materiál polyester, látku a konštrukcia stoličky je z dreva borovice. Spojenie materiálov, ktoré nepochybne kvalitu stoličky navyšuje. Dodanie samozrejme v jednom diele, bez nutnosti montáže. Minimálny odber sú 2 kusy stoličiek, ktoré sú v jednom balení.

 

Stoličky do kuchyne a jedálne nie sú rovnaké

Snáď každá domácnosť nejaké tie stoličky má. Ich umiestnenie je často v kuchyni, alebo jedálni. Pre jedáleň si môžete dovoliť čalúnenie stoličky viac, než pre kuchyňu, kde odporúčame stoličky nečalúnené, treba celodrevené. Určite sú jednoduchšie na údržbu.


Ak nedisponujete príliš veľkým jedálenským stolom, to znamená aj interiérom, je lepšie voliť jedálenskú stoličku bez opierok lakťov. V prípade znečistenia určite stoličku zbytočne nenamáčajte. Pred použitím saponátu vyskúšajte jeho účinky na mieste, ktoré nie je vidieť. Všetko má svoje pravidlá, ktoré treba dodržiavať tak, aby ste s stoličkami boli spokojní po niekoľko ďalších rokov.


Demeyer
Spoločnosť založená vo Francúzsku v roku 1909 pánom Lucienom Demeyére sa od začiatku snaží plne adaptovať potrebám trhu. Preto po celú dobu mení metódy výroby, používa nové materiály a snaží sa vždy prinášať moderný dizajn.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladateľa spoločnosti, sa ujíma vedenia a pokračuje vo filozofii výroby svojho otca. Prvýkrát začali byť používané materiály ako laminátová doska. 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte