Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenská stolička sivá, prírodná Diego

Výrobca: Viko design
Kód: VK00101-2023
  • materiál, masívne bukové drevo
  • sedák z vnútornej strany laminát, pre pevnosť
  • pevná látka vo svetlo hnedosivom odtieni
  • komfortná vďaka výplní a vlastnému tvaru
  • nosnosť stoličky 130 kg
  • v jednom balení 2 kusy jedálenské stoličky
  • nemožno zaobstarať jeden kus, min. odber 2 stoličky
  • cena uvedená za 1 kus

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
196,67 €

Parametre produktu

Výška (cm): 99 cm
Šírka (cm): 45 cm
Hľbka: 43 cm
Výška sedadla: 45 cm
Nosnosť: 130 kg
Hmotnosť: 16 kg
Počet balíkov: 1 ks
Cena: min. odber 2 kusy, za jeden kus
Farba: prírodná, svetlo sivá
Materiál: látka, laminát-drevo buk
Spôsob dodania: v jednom diele
Záruka: 24 mesiacov

Jedálenská stolička čalúnená, komfort v príjemných odtieňoch

Čalúnenie jedálenské stoličky v obľúbenom, pastelovom odtieni, ktorý možno najlepšie popísať, ako sivohnedý. V kombinácii s reálnym odtieňom dreva buk, ktoré je ošetrené cielene transparentným lakom, získate jedálenskú stoličku, ktorá bude k vášmu stolu veľmi elegantným doplnkom. Jedálenská stolička, ktorá má svoj pôvab vďaka jej štíhlosti a vysokej opierke chrbta. V kolekcii jedálenských stoličiek, môžete vyberať z niekoľkých farebných prevedení tak, ako vám tiež predstavujeme na ilustračnej fotografii, nechýbajú ani trendy sýto modré čalúnenie. V každom prípade, pokiaľ sa rozhodnete tento dizajn využívať, ako stoličky, pri vašom jedálenskom stole, budú veľmi elegantným prvkom.

Veľmi pevné, bukové drevo v prírodnom odtieni, ktoré je vhodné v tomto koncepte aj do komerčného priestoru reštaurácie, nielen na využitie v domácom prostredí. Aj keď za nás, doma z tejto elegantnej stoličky bude mať asi každý z nás najväčšie potešenie. Bukové drevo je veľmi kvalitné, konštrukcia zasahuje aj do vnútornej časti jedálenskej stoličky a je dostatočne aj hrubé. Veľmi komfortná opierka chrbta vďaka výške, šírke. Skrátka vám ponúkame veľmi kvalitné posedenie, pri vašom jedálenskom stole a jedálenské stoličky, vám predstavujeme na našich stránkach, rovnako v ďalších, veľmi trendy odtieňoch.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.
Súvisiaci tovar

Skladom Skladom
25%
Rozložiteľný jedálenský stôl, písací stôl, komoda v jednom, Kiona oak

Rozložiteľný jedálenský stôl, písací stôl,...

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
506,05 €
379,54 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte