Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jedálenská zostava u Vás doma

Klasické riešenie v podobe jedálenských stolovstoličiek sa opäť vracia späť do moderných kuchýň. Už naši predkovia veľmi dobre vedeli, že spoločné stolovanie je základom spokojného spolužitia. Jedálenský stôl zostáva dominantou jedálenského kúta, ktorý spoločne s komfortnými jedálenskými stoličkami vytvára hrejivé srdce celého domova. Že to všetko veľmi dobre viete, a preto hľadáte jedálenský nábytok, ktorý by Vašej rodine spríjemnil tie najkrajšie chvíle, keď ste všetci spolu? Potom zavítajte na naše stránky internetového obchodu www.nabytok-aldo.sk, kde si môžete vybrať z mnohých modelov jedálenských stolov, stoličiek, ale aj hotových jedálnych setov.

 

Jídelní stůl Travis   Jídelní stůl s úl. prostorem Be Alive

 

Dominantné odtiene, netradičné, úsporné riešenia k interiéru

Asi najviac nás v tomto roku prekvapila ponuka španielskeho výrobcu. Nábytok do jedálne v sýtych, pastelových odtieňoch, ktorý určite rozveselí každý interiér a kolekciu Kiona, kde z komodu môžete vytvoriť jedálenský stôl až pre 10 osôb. Úchvatné riešenia, ktoré ponúkajú originálny dizajn a nahrávajú majiteľom malých bytov. Rozhodne španielsky design patrí k tým, ktorý nám dáva zmysel.

 

  Jídelní stůl Kiona

 

Riešenie, ktoré je ideálne pre tých z vás, ktorí potrebujete väčší jedálenský stôl naozaj len sporadicky. Navyše, jedálenský stôl si môžete rozložiť hneď na niekoľko šírok, nie je iba najmenší a najväčší rozmer, ale je možný ľubovoľný, postupný rozklad podľa aktuálneho počtu stravníkov. Dosky na rozloženie si musíte schovať, nemožno umiestniť pod stôl. Kvalitné kovové pojazdy a celkový spôsob rozloženia na jedálenský stôl jednoduchým vkladaním dosiek je ľahké a rýchle. Dômyselné riešenie je dostupné aj v ďalších odtieňoch. A čo spomínaná jedálenská zostava v temperamentných odtieňoch Nova? Tu ju máte.

 

Jídelní sestava z kolekce Nova

 

Originálny, industriálny nábytok, riešenie pre malý priestor

Industriálny nábytok je špecifická kategória nábytku, ktorá sa vyznačuje štýlovým designom. Vintage a Industriálny štýl, ktorý určite priláka záujem nejedného z Vás. Ide o úplne výnimočný a napriek tomu praktický nábytok. Vintage Vám dáva možnosť skombinovať tradície a súčasné interiérové ​​trendy.

 

   

 

Ergonomické bývanie

Jedálenská zostava na poslednej fotografii, je predstaviteľom opäť moderného - ergonomického bývania. Vďaka možnosti rozloženia stola a riešenia jedálenskej zostavy do rohu máte možnosť umiestnenia aj do malých priestorov kuchyne, či ešte lepšie do samostatnej jedálne, ale tu nemá každý z Vás k dispozícii. Jedálenskú zostavu si môžete sami navoliť z niekoľkých výberov odtieňa dreva a poťahových látok. Široká ponuka dezénu vám uľahčí doladenie s vašim existujúcim interiérom.

 

 

 

Výber jedálenskej zostavy určite najviac ovplyvní veľkosť miestnosti. Priestor vymedzený pre jedálenskú zostavu môže byť samostatná miestnosť, ktorú nazývame jedálňou, ale pokiaľ nemáte miestnosť navyše, vo väčšine prípadov zariaďujeme jedálenský kút v kuchyni. A tu, pokiaľ nemáte miesta nazvyš, by sme mali využiť moderné minimalistické designy, ktoré nám dnešná doba našťastie ponúka.