Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jedálenské lavice sa vracajú

Jedálenské lavice majú svoje výhody a tou hlavnou výhodou, je predovšetkým praktickosť. Jedálenská lavica z masívu ponúka úložný priestor a rohové varianty jedálnych lavíc šetria priestor v kuchyni, či jedálni. Jedálenská lavica ponúka tiež viac miest na sedenie, než jedálenské stoličky. Jedálenská lavica, sa radí k veľmi obľúbeným produktom z masívu na Nábytku Aldo. Dnes vám niektoré jedálne lavice z nášho portálu predstavíme a všetky patria do kategórie nábytku od nemeckého výrobcu. My vám ale dnes predstavíme nábytok do jedálne vo vierohodnej imitácii z masívu, na nerozoznanie od masívneho dreva, ktoré však zaobstaráte za príjemnejšiu cenu a navyše ešte budete mať dobrý pocit z toho, že ste prispeli k ochrane životného prostredia.

 

Ako správne vybrať jedálenskú lavicu?

Kolekcia nábytku pre vybavenie nielen veľmi štýlovej jedálne, ale aj obývacej izby. Nábytok z tejto kolekcie patrí k certifikovaným, jeho kvalita je veľmi vysoká. Aj vďaka použitému materiálu mdf dosky, k povrchovej úprave, alebo zakončením hrán systémom ABS sa kvalita veľmi navýšila. V kolekcii si môžete vybrať aj z ponuky ďalších dielov, voláme napríklad televízny stolík, možný výber z dvoch vitrín, jedálenských stolov, komoda, skrátka všetko potrebné pre vybavenie interiéru kompletne.

 

   

 

Rustikálne jedálenské stoličky, stolčeky a predovšetkým lavice patria stále k veľmi obľúbenému dizajnu. Stoličky a lavice sú vyrobené obvykle z masívu v rôznych farbách a variantoch. Vďaka rustikálnemu nábytku tak úplne oživíte vašu domácnosť. Stoličky aj lavice sa hodia aj do kancelárií, chodby, na posedenie v obývačke, najčastejšie využitie majú v jedálni a kuchyni. Jedálenské rustikálne stoličky a lavice sú z borovicového dreva a majú špeciálnu voskovú úpravu. Stoličky sú veľmi trvanlivé, odolávajú poškodeniu a len tak sa nerozpadnú. Ak chcete mať zdravotne nezávadný nábytok, ktorý prevonia domácnosť drevom, neváhajte a vyberte si z našej ponuky. Všetko vám dovezieme zadarmo až k vám domov.

 

 

Veľmi často potom pri vybavovaní interiéru nezostane len pri rustikálnej lavici, ale snažíme sa zariadiť celý interiér v tomto štýle. Širokú ponuku najrôznejších kolekcií prináša na naše stránky aj francúzsky výrobca, ktorý pre kategóriu rustikálneho nábytku netradične používa laminátovú dosku.