Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jedálenské zostavy pre naozaj malé interiéry

Veľa z nás vie, aké zložité je zariadiť interiér kuchyne v paneláku, či malom byte. Tvar kuchyne je väčšinou v tvare úzkej rezance a vyriešiť jedálenský kút veľmi zložité. Pre vašu inšpiráciu vám dnes predstavíme dostupné, veľmi praktické riešenia nemeckého výrobcu. Jedálenské stoly s možnosťou netypického rozloženia, so zavesením na stenu a vo veľmi modernom dizajne, navyše s jednoduchou údržbou. Jedálenské zostavy s úložným priestorom a niektoré z návrhov určené pre naozaj "miniatúrny" interiér.

 

    

 

Na našich prvých fotografiách môžeme sami zhodnotiť, ako prakticky je možné vyriešiť jedálenský kút. Povrchová úprava umývateľná, čo predovšetkým v kuchyni je bezpochyby vítaná vlastnosť. Jedálenské sety majú ešte jednu príjemnú vlastnosť, nízku cenu. 

 

Jedálenské zostavy pre naozaj "miniatúrne" kuchyne

Často sa stáva, že mladí ľudia, ako začnú žiť manželský život, žijú single a to vo väčšine prípadov v garsóniérach. Skrátka byty s jednou izbou a kuchyňou. Ale mladí, nezadaní tiež málokedy doma varí, či vôbec stolujú a tak sa skôr obzerajú po nejakom jedálenskom kúte naozaj len pre rýchlé raňajky, či výnimočne večeru. A prioritou zariaďovaní interiéru "za slobodna" je predovšetkým čo najnižšia cena a nábytok len na nejakú tú dobu, teda prechodnú fázu medzi slobodným životom nezadaného jedinca a založením rodiny, kedy väčšinou potom nové bývanie zariaďujeme s vyvolenú drahú polovičkou. A aj pre tieto situácie máme nejaké tie nápady.

 

     

 

 

 

Miniatúrný nábytok do všetkých interiérov

Ponuka nemeckého výrobcu pre slobodných nezadaných, ktorí sa venujú skôr kariére než založí rodinu, je veľmi široká. V podstate do všetkých interiérov. Nemusíte u nás kupovať ani veľkú manželskú posteľ, ale v ponuke si môžete vybrať postele s miestom na spanie tiež o rozmere 120x200 cm, alebo 140x200 cm. Máme tiež riešenie, ktoré nahradí kuchynskú linku v podobe praktických kuchynských skriniek. Mohli by sme pokračovať všetkými interiéry. Jednoducho tiež slobodní majú u nás zelenú!

 

     

 

Pozývame vás aj na naše stránky Facebooku, kde sa dozviete veľa s našich vychytávok. A tiež naši zákazníci sa s vami radi podelia o svoje skúsenosti a taktiež o skúsenosti s našim portálom. Dizajn nás na nábytku Aldo baví. Bývanie je pre nás zábavou a svoju prácu máme radi.