Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenský servis Blacklines - 24 kusov

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00730-2022
  • materiál, 100% porcelán
  • odtieň čierny mat
  • hlboký tanier 22 cm (6 ks)
  • plytký tanier 25 cm (6 ks)
  • dezertný tanier 20 cm (6 ks)
  • miska 16 cm (6 ks)
  • vhodné do umývačky aj mikrovlnnej rúry

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
221,00 €

Parametre produktu

Počet balíkov: 1 ks
Hmotnosť: 11 kg
Farba: čierna
Materiál: porcelán
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Jeden z najviac obľúbených odtieňov pre jedálenský servis

Čierne taniere, tanieriky a misky patria k veľmi obľúbeným jedálenským zostavám. Čierny jedálenský servis je ideálny pre spojenie s bielymi a sivými prvkami, pristane mu to aj s industriálnym nábytkom. Predstavujeme vám sadu dvadsiatich štyroch kusov, v ktorej sú hlboké taniere, plytké taniere, niekto používa názov veľké taniere a nechýbajú dezertné tanieriky a misky. Kvalitný jedálenský servis aj vďaka použitému materiálu, ktorým je porcelán.

Jedálenský servis v čiernom odtieni pôsobí na jedálenskom stole originálne, môžete používať každý deň, alebo na slávnostnejšie príležitosti, niekto rád jedálenský servis využíva ako dekoráciu pre vitrínu v jedálni. Voľba je už na vás. A nezabudnite, že jedáleň a kuchyňa, to je celý rad ďalších doplnkov a dekorácií, ktoré nájdete v našej ponuke od kuchynských utierok, až po stojany na sviečky. A samozrejme nechýba ani nábytok, skrátka nákup pod jednou strechou z pohodlia domova.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte