Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenský servis Oldisi pink - 24 kusov

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00697-2022
  • materiál 100% keramika
  • kvalitná glazúra odolná voči mrazu
  • vhodné do mikrovlnnej rúry
  • vhodné do umývačky
  • jedálenský servis pre šesť osôb
  • hlboký tanier 22x22x3,7 cm (6 ks)
  • plytký tanier 22x22x3, 7 cm (6 ks)
  • dezertný tanier 20x20x2,5 cm (6 ks)
  • miska 15x15x6 cm

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
235,52 €
200,20 €
-15%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 235,52 €

Parametre produktu

Hmotnosť: 10,5 kg
Farba: ružová
Materiál: keramika
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Jedálenský servis ružový, rozhodne pre príjemnú atmosféru nielen na Valentína

Ružový odtieň sám o sebe je veľmi romantický, rovnako ako červený, je to odtieň príjemnej, možno až zamilovanej atmosféry. V každom prípade veríme, že jedálenský servis, ktorý vám teraz ponúkame, u mnohých z vás príjemné emócie vyvolá. Ale nielen odtieňom, aj tvarom je celý jedálenský servis veľmi príjemný, elegantný, až romantický. Páčil by sa nám aj ako dekoračný prvok v presklenej vitríne, alebo len tak pre ozdobu jedálenského stola aj keď práve nestolujete. A ak ste práve zasadli k slávnostne prestretej tabuli, tak s jedálenskou zostavou vás môže byť až šesť stravníkov, hostí.

Kvalita je pri jedálenskom servise, rovnako ako pri nábytku veľmi dôležitá. Pre jedálenskú zostavu zvolil výrobca keramiku a veľmi kvalitnú glazúru, ktorá znesie horúcu vodu umývačky aj mráz aj napriek tomu samozrejme treba pamätať na skutočnosť, že žiadny jedálenský servis nie je nerozbitný. V našej ponuke nájdete okrem prenádherných jedálnych servisov v širokom výbere odtieňov aj ďalšie dekorácie a doplnky do všetkých miestností a samozrejme nechýba ani exkluzívna ponuka nábytku, ktorú inde nenájdete. 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte