Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenský set T767

Kód: NS0044-2015
Veľmi netradičný, ale elegantný a praktický jedálenský set ponúka dánsky výrobca. Nábytok do jedálne, kuchyne z mahagónového dreva v bielom.
nedostupné
990,24 €

Parametre produktu

Farba: biela
Výška (cm): 85 cm
Šírka (cm): 110 cm
Hľbka: 50 cm
Materiál: mahagon
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: dánsky
Záruka: 48 mesiacov
Dopravné: zadarmo
Cena setu: so dvoma taburety

Jedálenský set z dreva mahagón T767

 

To, že jedálenský set môžeme tiež povedať malý barový stôl s taburety, pôsobí veľmi príjemne a elegantne nám iste dáte za pravdu. Pochádza z dielne dánskeho výrobcu, ktorý vsádza na dizajn a vysokú kvalitu. Aj preto ako výrobný materiál pri nábytku do jedálne, alebo kuchyne volí kvalitné, mahagónové drevo s vysokým stupňom tvrdosti. A pretože biela farba je stále viac obľúbená u všetkých zákazníkov, aj povrchovú úpravu zvolil podľa posledných trendov.

 

Jedálenský set vhodný aj ako toaletný stolík do spálne


V cene jedálenské zostavy sú diely:

- Jedálenský stôl - barový
- Dve jedálenské stoličky - taburety vrátane podušiek

 

Tip Aldo: vhodné aj ako praktický toaletný stolík do spálne

 

Nielen dizajn je však to, čo vás môže osloviť. Jedálenská zostava je tiež veľmi praktická. Do malých interiérov kuchýň miesto klasického jedálenského stola a do veľkých interiérov ako doplnenie priestoru, treba pre rýchle raňajky, kedy sa vám neoplatí prestierať.

 

Jedálenský set teda využijú ako veľké rodiny, tak ľudia žijúci singl. Na našich fotografiách môžete vidieť jedálenský set v detailoch, ale aj v interiéri, pre lepšiu predstavivosť, ako príjemne môže pôsobiť.

 

Dánsky výrobca ponúka hŕbu samostatných dielov v rovnakom dizajne na výber, jedálenský set tak môžete doplniť do komplexného vybavenia kuchyne, jedálne, ale napríklad aj spálne, či predsiene. A to všetko, nech už si vyberiete čokoľvek, napríklad len jeden diel, vám privezieme až k vám domov úplne zadarmo.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte