Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenský stôl Forum

Výrobca: PRS
Kód: PRS00263
Cenovo veľmi priaznivá varianta moderného jedálneho sotlu z laminátovej dosky v bielom pololesku. Jedálenský stôl do vašej jedálne v bielom.
nedostupné
192,42 €

Parametre produktu

Farba: biela
Výška (cm): 76 cm
Šírka (cm): 150 cm
Hľbka: 90 cm
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo
Kód: 0525TARE

Jedálenský stôl Forum je jednoduchý a moderný

 

V bielom pololesku predstavujeme moderný dizajn jedálenského stola. Jedálenský stôl je jedným z mnohých dielov širokej ponuky nábytku od francúzskeho výrobcu. Preto si k nemu môžete zaobstarať aj ďalšie diely tak, aby ste mohli vytvoriť harmonický, jednotný celok jedálne, ale aj obývacej izby.Francúzsky výrobca kládol dôraz na kvalitu a dostupnú cenu pre moderný dizajn. K výrobe použil laminát s hrúbkou dosiek od 16 do 25 mm, samozrejme silnejšie dosky pre obvodovú konštrukciu. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.

 

Jedálenský kút v obývacej izbe

 

Ak hľadáte riešenie pre jedálenský kút v obývacej izbe, môžeme vám ponúknuť kolekciu nábytku Urban. Tá ponúka nemenej príjemné diely v modernom, jednoduchom, ale veľmi funkčnom dizajne ako komoda, alebo televízny stolík. Interiér potom môže vyzerať napríklad ako naše návrhy na ilustračných fotografiách, samozrejme pre vašu inšpiráciu.

 

Stôl je určený pre 4 osoby tak, aby každý zo stravníkov mal dostatok miesta okolo seba. Výška 76 cm so šírkou 150 cm a hĺbkou 90 cm.K jedálnemu stolu nájdete na našich stránkach široký výber vhodných, moderných jedálenských stoličiek, naozaj si stačí zvoliť tú správnu.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

  

Súvisiaci tovar

Skladom
Jedálenská stolička plastová Studio 258615

Jedálenská stolička plastová Studio 258615

Skladom - Posielame ihneď - u vás do 7 dnů
17,45 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte