0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenský stôl Gospel 0350TARE

Výrobca: PRS
Kód: PRS00212-2016
384,76 €
Predpokládaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Výška: 78 cm
Šírka: 180 cm
Hľbka: 90 cm
Hmotnosť: 58 kg
Počet balíkov: 3 ks
Materiál: mdf doska, lamino
Spôsob dodania: v demonte
Farba: sesame dub
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Moderný jedálenský stôl Gospel

Veľmi elegantný a predovšetkým kvalitný jedálenský stôl predstavuje v kolekcii nábytku Gospel francúzsky výrobca. V identickom dizajne jedálenského stola môžete zaobstarať ďalšie diely nábytku pre kompletné vybavenie nielen jedálne, ale aj obývacej izby. Ak teda máte malý interiér a súčasťou obývacej izby je jedálenský kút, kolekcia Gospel je k tomuto prepojeniu dvoch interiérov ideálna. Jedálenský stôl ponúka dva odtiene, svetlý dub v kombinácii s imitáciou prírodného kameňa. Môžeme považovať spojenie odtieňov teda za veľmi netradičné. V kolekcii nájdete aj rozkladací jedálenský stôl.

 

Francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu a tomu zodpovedá aj hrúbka materiálu. Laminátová doska s hrúbkou 18 až 28 mm, povrchová úprava v mdf doske, to všetko prispieva ku kvalite. Dodanie jedálenského stola v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zdarma.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternatívne tovary

Rozkladací jedálenský stôl Waren 0124TARE-ALLO

Rozkladací jedálenský stôl Waren 0124TARE-ALLO

Predpokládaný termín:
3 - 4 týždne
161,66 €
Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.