Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenský stôl Gossip

Výrobca: PRS
Kód: PRS00188-2017
nedostupné
344,02 €

Parametre produktu

Farba: dub clay-tmavo sivá
Výška (cm): 78 cm
Šírka (cm): 180 cm
Hľbka: 90 cm
Hmotnosť: 46 kg
Počet balíkov: 3 ks
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Moderný jedálenský stôl môže byť jednoduchým začiatok vo vašej jedálni

A pýtate sa prečo začiatkom? Kolekcia Gossip je natoľko pekná a ponukou dielov obsiahla, že len málokto odolá pred zaobstaraním ešte aspoň malé komody k jedálenskému stolu. Príjemné a navyše veľmi trendy odtiene dizajn len podčiarkujú. V kolekcii ponúka francúzsky výrobca tiež možnosť obstarania rozkladacieho jedálenského stola. Ak vám však vyhovuje jedálenský stôl bez rozkladu, môžete zaobstarať práve teraz. Jedálenská plocha je dostatočná pre komfortné stolovanie štyroch, až šiestich osôb. V kolekcii ako sme spomenuli už v úvode nájdete aj ďalšie diely nábytku a to nielen do jedálne, ale rovnako aj obývacej izby. Nábytok je síce moderný, ale čisté línie nič neubrali na jeho mohutnosti, ba práve naopak. A tak pred zaobstaraním akéhokoľvek dielu zvážte, či rozmery vášmu interiéru vyhovuje. Nutné priznať, že krása tejto kolekcie vyniká skôr vo väčších miestnostiach. Materiálom je laminátová doska, dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Vysoká kvalita daná precíznosťou a dlhoročnou históriou vo výrobe nábytku francúzskej spoločnosti.


Parisot 
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. 
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Viac z kolekcie

Nábytok do jedálne, obývacej izby Gossip

Prejsť do kolekcie

Alternatívny tovar

Skladom
Jedálenský stôl Feel

Jedálenský stôl Feel

Skladom - Posielame ihneď - u vás do 7 dnů
133,22 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte