Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenský stôl Gossip 0151TARE

Výrobca: PRS
Kód: PRS00198-2017
nedostupné
318,28 €

Parametre produktu

Farba: dub brooklyn-sivá
Výška (cm): 78 cm
Šírka (cm): 180 cm
Hľbka: 90 cm
Hmotnosť: 46 kg
Počet balíkov: 3 ks
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Štýlový jedálenský stôl ponúka komfortné stolovanie pre štyri osoby

Kolekcia Gossip od francúzskeho výrobcu predstavuje nábytok v imitácii svetlého dreva dub v spojení s imitáciou kameňa. Toto na prvý pohľad veľmi kontrastné spojenie pôsobí veľmi harmonicky. Kolekcia ponúka nábytok pre vybavenie jedálne aj obývacej izby. Ak teda v jednej miestnosti máte oba tieto interiéry, môže byť všetko v jednotnom dizajne. Aj v prípade, že nemáte jedáleň ako samostatnú miestnosť, možno veľmi ľahko zariadiť jedálenský kút v obývacej izbe. V kolekcii je k dispozícii možnosť obstarania tiež rozkladacieho jedálenského stola, v prípade, že jedálenská plocha určená štyrom stravníkom by bola málo. K jedálenskému stolu si môžete vybrať aj z ponuky jedálenských stoličiek na našich stránkach. Čo sa týka starostlivosti o jedálenský stôl, tak s ohľadom na povrchovú úpravu je potrebné sa vyhnúť kontaktu s horúcimi, ale aj ostrými predmetmi, aby ste plochu stola nezničili. Materiálom je laminátová doska, dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.


Parisot 
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. 
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Alternatívny tovar

Skladom
Jedálenský stôl Feel

Jedálenský stôl Feel

Skladom - Posielame ihneď - u vás do 7 dnů
133,22 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte