Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenský stôl Namur 416752

Výrobca: DME - F
Kód: DME00100-2015
Bezkonkurenčnú cenu pre jedálenský stôl z laminátovej dosky v odtieni šedý dub ponúka francúzsky výrobca. Dostupné sú ďalšie diely nábytku.
nedostupné
149,28 €

Parametre produktu

Farba: dub sivý
Výška (cm): 77,2 cm
Šírka (cm): 170 cm
Hľbka: 90 cm
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Jedálenský stôl Namur

Kolekcia nábytku Namur pre vybavenie jedálne i obývacej izby sa nám páči pre spojenie moderného dizajnu a bezkonkurenčné ceny. Tej francúzsky výrobca docielil použitým materiálom laminátové dosky a jednoduchým návrhom. Jedným z dielov kolekcie je aj jedálenský stôl, ktorý ponúka miesto pre štyri osoby. Vhodne, môžeme povedať nadčasovo, je zvolený tiež odtieň šedý dub. V kolekcii nájdete k jedálenskému stolu tiež dizajnovo vhodné jedálenské stoličky, rovnako ako vitrínu, alebo komodu. Možno tak vybaviť celý interiér jedálne vo veľmi modernom dizajne za veľmi príjemnú cenu.

 

Laminátová doska s hrúbkou 15 a 22 mm, ktorá bola použitá pre výrobu jedálenského stola, môže ponúknuť príjemnú obstarávaciu cenu. Dodanie stola v dielach s nutnosťou montáže. Doprava zadarmo.

 

Demeyer
Spoločnosť založená vo Francúzsku v roku 1909 pánom Lucienom Demeyére sa od začiatku snaží plne adaptovať potrebám trhu. Preto po celú dobu mení metódy výroby, používa nové materiály a snaží sa vždy prinášať moderný dizajn.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladateľa spoločnosti, sa ujíma vedenia a pokračuje vo filozofii výroby svojho otca. Prvýkrát začali byť používané materiály ako laminátová doska.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte