Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenský stôl Palace J28.090

Výrobca: Gaut
Kód: GA0014-2014
Francúzsky výrobca ponúka v kolekcii Palace nábytok pre vybavenie jedálne a obývacej izby. Jedálenský stôl s predĺženou zárukou až na 3 roky.
nedostupné
262,87 €

Parametre produktu

Farba: venge
Výška (cm): 77 cm
Šírka (cm): 90 cm
Dľžka (cm): 170 cm
Materiál: mdf doska
Prevedenie: ABS hrana
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 36 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Kvalitný jedálenský stôl Palace v modernom dizajne

 


Pre vybavenie jedálne z kolekcie Palace je ponuka nábytku veľmi široká nielen výberom zo samostatných dielov, ale tiež svojimi odtieňmi. Jedným z obľúbených prevedeni je potom tmavá varianta nábytku, odtieň venge, ktorý iste vhodne doplní predovšetkým interiéry plné slniečka. Jedálenský stôl v modernom dizajne a vysokej kvalite a preto vám ponúkame aj predĺženú záruku až na 3 roky. Pomer kvalita a cena je veľmi priaznivý.

 

Francúzsky výrobca, ktorý je autorom návrhu, kladie veľký dôraz na kvalitu a zdravotnú nezávadnosť. Pre výrobu bolo použité mdf dosky (neporovnateľné s laminom), ktorá má zakončenie hrán pomocou abs systému.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotnú nezávadnosť

 

Ponuka dielov kolekcie Palace

 

Ako sme sa už zmienili, vyberať môžete v tejto kolekcii zo širokej ponuky samostatných dielov nielen do jedálne, ale aj obývacej izby. Prečo práve tieto dva interiéry? Je to zámer výrobcu, pretože nie všetci bohužiaľ disponujú samostatnou miestnosťou pre vybavenie jedálne. Častou variantou je zariadený jedálenský kút v obývacej izbe. Vďaka ponuke kolekcie Palace môže byť všetko harmonicky zladené, v nadväznosti.

 

- Jedáleň Palace v zostave
- Obývacia izba Palace v zostave
- Jedáleň Palace v bielom odtieni
- Obývacia izba Palace v bielom odtieni
- Jedáleň Palace v odtieni dub
- Obývacia izba Place v odtieni dubNa fotografii návrhu jedálne môžete vidieť tiež dostupnú variantu oválneho jedálenského stola s možnosťou rozloženia na väčší rozmer. Dostupné odtiene platí aj pre jedálenský stôl Palace, ktorý predstavujeme teraz. A samozrejme ako už niekoľko rokov, doprava zdarma po celej republike.

 

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.
Výrobca prináša designy a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

   

Aldo býva s vami, buďme v kontakte