Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jedálenský stôl pre početnú rodinu

Ponuka jedálenských stolov z najrôznejších materiálov a v najrôznejších odtieňoch je veľmi široká. Ale jedálenské stoly, ktoré by ponúkali naozaj väčší rozmer, treba pre 12 osôb, je už menej. Dnes si predstavíme jedálenské stoly, ktoré sú rozmerovo veľké a navyše v danom interiéri či už samostatné jedálne či ako súčasť obývacej izby, pôsobí veľmi originálne. Jedálenské stoly francúzskeho výrobcu kde ako vieme, stolovanie nie je vôbec podceňované.

 

 

Jedálenský stôl bez možnosti rozloženia

V podstate delíme jedálenské stoly do dvoch základných kategórií. Tie, ktoré možno rozložiť na väčšie rozmery a tie, ktoré nie je možné rozložiť na väčší rozmer. Ak sa viac menej k spoločnému stolovaniu schádzate v rovnakom počte a máte k dispozícii veľkú miestnosť, nie je dôvod robiť jedálenský stôl rozkladací. Výhodou je, že s jedálenským stolom nemusíte manipulovať, jeho veľkosť je daná.

 

Jídelní stůl Manchester      

 

Francúzsky výrobca predstavuje jedálenské stoly moderné a jedálenské stoly rustikálné. A predovšetkým pri nábytku ako je jedálenský stôl je rustikálny dizajn veľmi obľúbený. Ak máte miesto na veľký jedálenský stôl, potom si môžete dovoliť aj mohutný, masívny dizajn, ktorý rustikálny nábytok má. Jedálenské stoly moderné sú veľmi obľúbené s povrchovou úpravou vysokého lesku, alebo s materiálov ako je kov a tvrdené sklo.

 

 

Veľmi často je aj moderný jedálenský stôl mohutný. Na ilustračné fotografiu predstavujeme napríklad jedálenský stôl, ktorý je vyrobený z mdf dosky. Tá je umiestnená na netradične tvarovaných, kovových podstavcoch. Výsledný efekt je potom veľmi impozantný.

 

 

Rozkladací jedálenský stôl

Design nielen jedálenských stolov, ale nábytku všeobecne je stále komplikovanejší. V nedávnej dobe francúzsky výrobca predstavil jedálenský stôl, ktorá má hneď niekoľko spôsobov využitia. Buďto ako klasický odkladací pult pri stene v predsieni, alebo ako stôl pre dve, štyri, šesť a dokonca aj osem osôb. Jedálenský stôl vďaka kvalitnému mechanizmu môžete naozaj využívať pre rôzny počet osôb.

 

Jídelní stůl Kiona jako praktická komoda   Jídelní stůl Kiona jako psací stolek   Jídelní stůl Kiona pro dva

 

Jedálenské stoly v niekoľkých odtieňoch vás prekvapí predovšetkým možnú veľkou zmenou dĺžky. Výrobca predstavuje úplne nový spôsob riešenia moderného bývania. Kvalitný mechanizmus je veľmi jednoduchý na manipuláciu.  

Jídelní stůl Kiona pro početnou rodinu

 

Finálna podoba stola kedy ponúka maximálny rozmer, potom slúži na stolovanie až ôsmich ľuďom. Dosky, ktoré postupne pri rozťahovaní stola vkladáte, treba niekde v domácnosti schovať a vždy si vezmete taký počet dosiek na vloženie do stola, aký potrebujete. Tento dômyselný dizajn je samozrejme veľmi vhodný aj do malých interiérov v domácnosti, kde však radi a často máme hostí.

Dnes už naozaj nie je problém si vybrať jedálenský stôl tak, aby maximálne pokryl vaše potreby. Vyberať môžete tiež z najrôznejších mechanizmov pre rozloženie. Sú aj jedálenské stoly, ktoré keď nepotrebujete, z miestnosti úplne odstránite. Ponuka je teda veľmi široká a každý má možnosť si vybrať.