Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenský stôl Segur 230343

Výrobca: DME - F
Kód: DME034-2014
Jedálenský stôl na nerozoznanie od stola z pravého dubového dreva. Alternatívne a určite lacnejšie riešenie francúzskeho výrobcu.
nedostupné
150,35 €

Parametre produktu

Farba: dub
Výška (cm): 77 cm
Šírka (cm): 170 cm
Hľbka: 90 cm
Hmotnosť: 42,25 kg
Počet balíkov: 1 ks
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Moderný jedálenský stôl v imitácii dreva dub

Zaobstarať si nábytok z pravého dubového dreva si môže dovoliť len málo kto z nás. Obstarávacia cena sa často šplhá aj do niekoľkých stoviek euro. Alternatívou je potom imitácia dreva dub a vďaka novým technologickým postupom sú tieto imitácie stále vierohodnejšie. Predstavujeme jedálenský stôl v modernom dizajne z kolekcie Segur, kde nájdete diely nábytku pre vybavenie jedálne i obývacej izby.

 


Francúzsky výrobca kladie dôraz na kvalitu v mnohých ohľadoch. Imitácia dreva nielen na pohľad, ale aj na dotyk. Povrchová úprava zachováva štruktúru dreva. Veľmi detailné tiež samotné spracovanie a kvalitná je tiež použitá laminátová doska. Hrúbka dosiek dosahuje miestami až 25 mm.

 

Stôl v základných parametroch

- Výška jedálenské plochy 77 cm
- Veľkosť jedálenské plochy 170x90 cm ponúka miesto 4 osobám
- Laminátová doska s umývateľnou povrchovou úpravou
- Moderný dizajn v odtieni svetlý dub (oak champagne)
- Dodanie v dielach s nutnosťou zostavenia podľa návodu
- Obstarávacia cena stola nespadá do ponuky nábytku s výnosom do poschodia
- Doprava zadarmo po celej republike

 

Interiér v jednotnom odtieni a dizajnu

Odtieň, ktorý výrobca použil pre jedálenský stôl, sa stáva veľmi obľúbeným. Naozaj len málokto z nás si môže dovoliť dubový nábytok, myslíme teda z pravého dreva. A tak prichádzajú do ponuky stále častejšie najrôznejšie imitácie a francúzski výrobcovia patria k tým, ktorí s týmto riešením prišli ako prvý. V kolekcii Segur vám ponúkame ďalšie diely, aj komodu, konferenčný stolík, alebo televízny stolík. Možno tak v harmonickom odtieni vybaviť spoločný priestor jedálne aj obývačky.

 

Demeyer
Spoločnosť založená vo Francúzsku v roku 1909 pánom Lucienom Demeyére sa od začiatku snaží plne adaptovať potrebám trhu. Preto po celú dobu mení metódy výroby, používa nové materiály a snaží sa vždy prinášať moderný dizajn.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladateľa spoločnosti, sa ujíma vedenia a pokračuje vo filozofii výroby svojho otca. Prvýkrát začali byť používané materiály ako laminátová doska.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte