Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenský stôl Tiago 0316TARE

Výrobca: PRS
Kód: PRS00227-2016
Cenovo veľmi dostupný jedálenský stôl v modernom dizajne a netradičným odtieni. Ďalší nábytok pre vašu jedáleň v ponuke.
nedostupné
152,97 €

Parametre produktu

Farba: brazílsky orech
Výška (cm): 79 cm
Šírka (cm): 160 cm
Hľbka: 88 cm
Hmotnosť: 40 kg
Počet balíkov: 1 ks
Materiál: laminátová doska 15 a 18 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Cenovo dostupný jedálenský stôl Tiago

Ak hľadáte jednoduchý, ale za to cenovo dostupný jedálenský stôl, potom v kolekcii nábytku do jedálne Tiago takýto nájdete. A nielen to, kolekcia ponúka aj rad možností pre vybavenie interiéru obývacej izby. Ale späť k jedálenskému stolu. Ponúka dostatok miesta pre pohodlné stolovanie štyroch osôb a možno stôl využiť aj na zariadenie jedálenského kúta v obývacej izbe, pretože kolekcia Tiago od francúzskeho výrobcu ponúka pre oba interiéry nábytok v identickom dizajne. Jednoduché a lacné riešenie pre váš interiér.

 

Francúzsky výrobca sa prostredníctvom kolekcie Tiago snaží ponúknuť lacný, ničím výnimočný nábytok, preto je dizajn veľmi jednoduchý. To ale nič neznižuje na povestné kvalite výrobcu. Materiálom je laminátová doska, dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zdarma.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

 

Súvisiaci tovar

Jedálenská stolička Bora

Jedálenská stolička Bora

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
86,36 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte