Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenský stôl Travis

Výrobca: PRS
Kód: PRS00288-2014
Aj stolovať môžete originálne, naviac v kolekcii Travis ponúka francúzsky výrobca pre jedálenský stôl bezkonkurenčnú cenu.
Doprava zadarmo

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom doručí zdarma.

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
199,73 €

Parametre produktu

Farba: svetlý dub-sivá
Výška (cm): 80,3 cm
Šírka (cm): 220,7 cm
Hľbka: 100 cm
Hmotnosť: 57 kg
Počet balíkov: 2 ks
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Moderný jedálenský stôl Travis

V kolekcii Travis, ktorá predstavuje moderné samostatné diely pre vybavenie jedálne a obývacej izby, nájdete aj rad veľmi netradičných designov. Ako práve napríklad platí pre jedálenský stôl, ktorého mohutná doska je umiestnená na kovových podstavcoch. S ohľadom na nadčasový dizajn a rozmer jedálenského stola je cena viac ako dostupná.Autorom netradičného riešenia vášho stolovania je francúzsky výrobca, ktorý kladie dôraz na kvalitu. Tá je ostatne zrejmá už z fotografie a predovšetkým mohutnosťou stola. Materiálom je kov pre podstavce v tmavo šedom odtieni a laminát s hrúbkou dosiek 25 mm. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.

 

Pri zostavovaní jedálne je najdôležitejší jedálenský stôl

Ponuka jedálnych stolov len na našom e-shope je naozaj veľká. Ak sa práve chystáte zaobstarať stôl, či rovno vybaviť jedálenský kút, či jedáleň ako samostatnú miestnosť, vždy začnite pri stole. Je veľmi dôležité vybrať správny rozmer, aby každý z členov rodiny mal pohodlie a dostatok miesta.V ponuke kolekcie Travis nájdete aj klasický jedálenský stôl, bez kovových podstavcov. Do jedálne, či k jedálenskému stolu si môžete vybrať ďalšie vhodné diely, ako napríklad vitrínu, alebo komodu, ale aj veľmi cenovo dostupné police s možnosťou zavesenia na stenu. Ponuka je veľmi flexibilná a diely z tejto kolekcie môžete váš interiér zostaviť naozaj na mieru.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Súvisiaci tovar

Vitrína Travis

Vitrína Travis

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
276,34 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte