Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenský stôl Wild 0329TARE

Výrobca: PRS
Kód: PRS00236-2016
V kolekcii Wild od francúzskeho výrobcu nájdete rozkladací jedálenský stôl a stôl klasický, bez možnosti rozloženia, ktorý ponúkame teraz.
nedostupné
213,67 €

Parametre produktu

Farba: bielená borovica-imitácia kameňa
Výška (cm): 78 cm
Šírka (cm): 180 cm
Hľbka: 94 cm
Hmotnosť: 48 kg
Počet balíkov: 2 ks
Materiál: laminátová doska 15 a 18 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Jedálenský stôl Wild, moderný dizajn za dostupnú cenu

Zariaďujete práve jedálenský kút, alebo celú jedáleň či len hľadáte moderný jedálenský stôl do kuchyne? V ponuke kolekcie Wild od francúzskeho výrobcu nájdete klasický jedálenský stôl bez možnosti rozloženia, ktorý ponúkame teraz a rozkladací jedálenský stôl. Ak nepotrebujete stôl rozkladať na väčší rozmer, variant jedálenského stola pre štyri osoby je pre vás ideálny. Jedálenský stôl predstavuje výrobca za bezkonkurenčnú cenu s ohľadom na moderný dizajn a v rovnakom duchu sa nesú aj ďalšie diely nábytku tejto kolekcie. Nábytok je určený pre vybavenie jedálne, ale aj obývacej izby, ponúka sa tak možnosť prepojenia týchto dvoch interiérov v identickom dizajne.

 

Francúzsky výrobca sa prostredníctvom kolekcie Wild snaží ponúknuť cenovo dostupný nábytok, preto je dizajn veľmi jednoduchý. To ale nič neznižuje na povestné kvalite výrobcu. Materiálom je laminátová doska, dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Alternatívny tovar

Jedálenský stôl Travis

Jedálenský stôl Travis

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
199,73 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte