Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jedálne sa vracajú

V dobách, nie tak dávno minulých sa jedálne, či jedálenské kúty považovali za zbytočnosť, nešetrnost a zbytočný luxus navyše. Je dobre, že dnes je situácia iná. Jedáleň nemá len praktický význam, ale aj sociologický. Udržuje vzájomnú súdržnosť rodiny, ktorá sa pravidelne stretáva v príjemnom prostredí, aby v pohodlí a kľude stolovali. Tento zvyk má dobrý vplyv na rodinnú pohodu a výchovu detí.

 

Tip Aldo

 

Výber jedálne je ovplyvnený, alebo by mal byť ovplyvnený viacerými aspektmi. Pred zariaďovaním je potrebné zvážiť, čo od jedálne potrebujeme a očakávame, aby sme boli spokojní.


- Výber jedálnych stoličiek by mal byť určený počtom pravidelných stravníkov + jedna jedálenská stolička navyše
- Typ jedálenská stolička by mal brať ohľad na to, či máte, alebo nemáte malé deti
- Pre domácnosť s malými deťmi je lepšie jedálenská stolička bez čalúnenia, celodrevená s možnosťou snímateľného poťahu
- Otázka kvality a dizajnu by mala ísť ruka v ruke
- Jedálenský stôl, rozhodnúť sa naozaj dobre medzi rozkladacie a nerozkládací variantom
- Jedálenský stôl nerozkladaci by mal spĺňať potrebný rozmer, výber veľkostí je široký
- Umiestnenie jedálenského setu, samostatná jedáleň, alebo súčasť kuchyne


Na základe daných úvah je lepšie sa orientovať, čo vlastne chceme. Nie je vhodné vyberať iba designu a toho čo sa nám páči. Jedáleň musí spĺňať naše potreby. Na Aldu, máte 3 možnosti výberu jedálne.


 


Možnosť výberu

Môžete si samostatne vybrať jedálenské stoličky, samostatne vybrať jedálenský stôl, alebo zvoliť variant už zostaveného jedálneho setu. Na zváženie je tiež, či zakúpiť iba jedálenský set, alebo celú jedáleň, teda i s príborníkom, alebo komodami. Tu je hlavným atribútom pri výbere možnosť veľkosti priestoru, ktorý máte k dispozícii. Aldo, predstavuje jedálenské stoličky a jedálenské stoly z borovice, bukového dreva, alebo rustikálne. Všetok tento nábytok môžeme nazvať štýlovým.

 

 

Jedálne sa vracajú, a preto sa snažíme pripraviť širokú ponuku všetkých druhov nábytku, ktoré s jedálňou len trochu súvisí.