Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jedálne širokých možností

Kategórie jedálenskej zostavy na Nábytku Aldo predstavuje moderné minimalistické designy, ktoré nám dnešná doba našťastie ponúka. Ponúkame tu všetky výrobky z tejto kategórie, ako sú klasické jedálenské zostavy, ale aj luxusné jedálenské zostavy, v neposlednom rade aj samozrejme samostatné diely v podobe jedálenských stolov a stoličiek. Dnes vám však chceme predstaviť predovšetkým netradičné, niečím unikátne zostavy, či nábytok do jedálne.

 

Jídelní stůl Exit

 

 

Jedálenský set raňajkový

V našej ponuke nájdete celý rad jedálnych zostáv, ktoré slúžia na rýchle občerstvenie, nemusia to byť nutne len raňajky. Skrátka, keď sa vám nechce prestierať. Ukážkovým príkladom môže byť zostava na fotografii, jedálenský set Breakfast. K netradičnému barovému stolu v ponuke môžete nájsť aj barové stoličky, samozrejme designom vhodné. Tiež samotný názov v doslovnom preklade Breakfast-rýchla prestávka, veľmi vystihuje funkciu tohto moderného designu. Veľmi vhodne sa dá barový stôl umiestniť do malých interiérov, alebo tiež veľkých, ak máte jedáleň, ako samostatnú miestnosť av kuchyni naozaj potrebujete len miesto na občasné stolovanie.

 

     

 

Pre rýchle raňajky barové stoličky

Barová stolička nie je dnes už súčasťou iba barov a kaviarní. Často bývajú práve súčasťou rôznych designov raňajkových jedálnych zostáv, ktoré sme vám uviedli na dvoch príkladoch. Ale...nielen to. S rastúcim trendom nových kuchynských liniek, ktorých súčasťou býva čoraz častejšie barový pult, sa barové stoličky zabývali v nejednej domácnosti a ich použitie je viac ako široké. Barové stoličky doma oceníte, keď napríklad príde Vaša návšteva o niečo skôr a vy ešte nemáte dovarenú večeru. Návštevu usadíte na barovej stoličke, ktorá tentoraz poslúži na pozorovanie kuchára, všetci dohromady môžete príjemne konverzovať, vy nie ste v strese z toho, že vaša návšteva sedí sama v obývacej izbe a z malého problému sa náhle stane príjemná spoločenská udalosť.

 

    

 

Barové stoličky využijete aj pri raňajkách vo dvojici v priebehu pracovného týždňa. Pri rannom chvate totiž môžete rovno z kuchyne servírovať dobroty na pult a nestrácate zbytočne ráno taký drahocenný čas. Aj napriek tomu, že sa s barovými stoličkami počíta skôr na kratšiu dobu sedenia, ich pohodlie by ste nemali brať na ľahkú váhu. Vybrať si dnes môžete z barových stoličiek plastových, drevených, ale aj polstrovaných. Pokiaľ sa rozhodnete pre tých bez polstrovania, dbajte na to, aby boli dobre tvarované. Vyberať môžete z barových stoličiek s operadlom, bez operadla, s opierkami pod ruky alebo bez nich. Tu platí, že čím menší priestor máte, tým jednoduchšie by barové stoličky mali byť.