Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jedálne širokých možností

Milí zákazníci a návštevníci Nábytku Aldo,
výber jedálenskej zostavy celkom iste najviac ovplyvní veľkosť miestnosti. Priestor vymedzený pre jedálenskú zostavu môže byť samostatná miestnosť, ktorú nazývame jedálňou, ale ak nemáte miestnosť naviac, vo väčšine prípadov zariaďujeme jedálenský kút v kuchyni. A tu, ak nemáte miesta nazvyš, by ste mali využiť moderných minimalistických dizajnov, ktoré nám dnešná doba našťastie ponúka.

 

Prečo zaobstarať jedáleň

 

Jedáleň je v prvom rade praktická. Trávime v nej príjemné chvíle rodinnej atmosféry. Stretávame sa a jedáleň nás k tomu nepriamo núti k pravidelnému stolovaniu, čo má vysoký sociologický efekt. Pre súdržnosť rodiny nie je dobré, keď každý člen stoluje inde a v inú dobu. Podľa psychologických štúdií je spoločné stolovanie veľmi prospešné pre rodinné vzťahy. Jedáleň je aj pre stolovanie príjemnejšia, ako kuchyňa, kde je napríklad ešte neporiadok po práve pripravenom obede. Bohužiaľ, nie každý má tú možnosť, aby si jedáleň zaobstaral ako samostatnú miestnosť. Pre tých z vás, ktorí túto možnosť nemajú, je výhodné kúpiť napríklad rohovú jedálenskú lavicu, ktorá nám vždy príjemne vyplní kút a ušetrí mnohokrát veľa miesta.

 

Jedáleň Bistrot - diely

 

Jedálenské sety

 

Jedálenský stôl a jedálenské stoličky určite patrí k dôležitým nákupom do našej domácnosti. Rodina je pri stolovaní pohromade a vytvára sa tak silná spoločenská väzba. Výber jedálenské zostavy celkom iste najviac ovplyvní veľkosť miestnosti. Priestor vymedzený pre jedálenskú zostavu môže byť samostatná miestnosť, ktorú nazývame jedálňou, ale ak nemáte miestnosť naviac, vo väčšine prípadov zariaďujeme jedálenský kút v kuchyni. A tu, ak nemáte miesta nazvyš, by sme mali využiť moderných minimalistických dizajnov, ktoré nám dnešná doba našťastie ponúka.

 

Jedáleň Nolita

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.