Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jeden dizajn do obývacej izby aj jedálne

Tiež uprednostňujete veľký "open space" označenie, ako sa užíva v bytovom dizajne? Čo je teda open space? Veľké, priestranné miestnosti, kedy kuchyňa disponuje otvoreným priestorom napojeným na jedáleň, alebo dokonca obývaciu izbu. V moderných domácnostiach, už nie je každý interiér rozdelený do samostatných miestností, ale interiéry sa spájajú. Malé delenie daných miestností, už v novostavbách len ťažko nejdeme. Na tento vývoj samozrejme veľmi pružne zareagovali aj výrobcovia nábytku a tak pribúda kolekcií, ktoré ponúkajú identický dizajn a odtieň nábytku, ako pre vybavenie obývacej izby, tak pre vybavenie jedálne. Ak aj vy máte jedáleň spojenú s obývacou izbou do jednej veľkej miestnosti, priestoru, s našou ponukou nových kolekcií španielskeho výrobcu môže byť táto miestnosť jednotná. Nábytok na seba veľmi príjemne nadväzuje, dané diely medzi sebou korešpondujú a interiér je tak príjemne ako celok, hoci aj s funkciou dvoch odlišných typov miestnosti, harmonický. Aké návrhy sú vám k dispozícii a ako tieto kolekcie možno využiť?

Obývacia izba a jedáleň vybavená rovnakým nábytkom

Najväčší výber nájdete práve pre vybavenie týchto dvoch miestností. Open space je tiež o tom, že sa pomaly upúšťa od samostatnej miestnosti, ktorá by mala byť využívaná ako jedáleň. Najčastejšie sa dnes necháva priestor vo veľkej obývacej izbe, ktorý by mal slúžiť na umiestnenie jedálenského stola a stoličiek. A mnohokrát architekti domov pamätajú aj na umiestnenie nejakej tej komody, či vitríny k jedálenskému stolu. Veľmi často potom tento jedálenský kút, či priestor nadväzuje na kuchyňu. Rozloženie miestností je v tomto poradí tiež veľmi praktické.Na ilustračných fotografiách návrh obývacej izby a návrh jedálne z dielov nábytku rovnakej kolekcie Ariel. Identický dizajn i odtieň. Španielsky výrobca navyše predstavuje celým radom dielov a tak možností pre vybavenie dvoch identických interiérov je celá rada. Moderný nábytok do novostavieb, ako šitý na mieru. Jednoduché línie, prvky minimalizmu, ktoré však nič neuberajú na funkčnosti nábytku, ba naopak. Príjemná je tiež obstarávacia cena dostupná všetkým. V kolekcii sú vám k dispozícii návrhy obývacích stien, alebo samostatných dielov, pre možné rozmiestnenie nábytku po interiéri obývacej izby, kto ako uprednostňuje. A samozrejme veľmi nenásilne na túto ponuku nábytku do obývacej izby naväzuje ponuka nábytku do jedálne. Či už máte veľký, či menší dom, alebo napríklad moderný byt, diely sú vám k dispozícii.

  

Je to večný spor dizajnérov čo je lepšie. Či klasická obývacia stena, alebo diely nábytku rôzne rozmiestnené po miestnosti. Myslíme si, že je potrebné nechať priechod osobnému vkusu a nie práve módnym trendom. Ste to predsa len vy, kto v danej miestnosti bude doma a musíte sa cítiť maximálne spokojní. V každom prípade dnešné kolekcie sú natoľko flexibilné, že obe varianty sú vždy možné. Veríme, že úplne nová ponuka nadčasových designov vás osloví nielen cenou a dizajnom, ale aj vysokou kvalitou. Bežne pre všetky kolekcie španielskeho výrobcu je použité laminátu s hrúbkou 16 a 19 mm pre police a 25 až 30 mm pre hlavné nosné steny. A to je rozdiel, pretože laminát s hrúbkou 30 mm predsa len už znesie veľa. Aj napriek tomu platí, že nábytok je vec, s ktorou ako so všetkým, je potreba zaobchádzať opatrne.