Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jedna obývacia stena - dva spôsoby zostavenia

Sme veľmi radi, že môžeme na českom trhu predstaviť ďalší z radu kolekcií španielskeho výrobcu. Nadčasové, veľmi trendy obývacie steny, televízne stolíky, jedálenské zostavy a ďalší nábytok, ktorý veríme bude mať rovnaký úspech, ako zostavy pre vybavenie detskej izby. Obývacie steny osloví ako majiteľa tradičných interiérov stredných, či veľkých rozmerov, tak niektoré z obývacích stien sú ako šité na mieru typickým panelákovým bytom, najčastejšie potom v tvare úzkeho obdĺžnika. Všetky návrhy, ktoré španielsky výrobca predstavuje, si dovolíme označiť za veľmi kvalitné už len vďaka hrúbke laminátových dosiek až 30 mm a cenovo viac než dostupné. Posúďte sami najnovšiu ponuku pre vybavenie vašej obývačky, načerpajte a prineste do vášho interiéru kúsok slniečka zo španielskej riviéry.

Nie pri nákupe, ale pri montáži sa môžete ešte len rozhodnúť, ako obývacia stena bude vyzerať

Ako prvý zo stoviek dostupných obývacích stien predstavíme návrh, ktorý je veľmi zaujímavý tým, že existujú dva možné spôsoby zostavenia nábytku. Dva spôsoby zostavenia obývacie steny. Jeden spôsob je vhodný pre miestnosti, ktoré majú úzky, dlhý tvar. Obývacia stena môže byť zostavená do jednej priamky. Druhý spôsob je vhodný napríklad pre majiteľov štvorcového tvaru miestnosti a je to zostavenie do pravého uhla. Posúďte sami, ktorý z možných spôsobov by vám vyhovoval najviac.

      

Prvá možnosť zostavenie je do priamky. Obývacia stena má hĺbku iba 40 cm a tak z vášho priestoru naozaj nezaberie príliš miesta a môžete umiestniť pred stenu ešte konferenčný stolík a sedačku. Páči sa nám veľmi kontrastné spojenie odtieňov a minimalistický dizajn, ktorý rozhodne nepôsobí mohutne, ale veľmi vzdušne. Skrinky sú opatrené vyklápacími dvierkami. Druhý spôsob zostavenie je do pravého uhla a tak, ak máte zbytočne prázdny kút, prečo ho nezaplnit práve takým zostavením, či tvarom ak chcete obývacie steny. Jednoduché, ale veľmi efektné riešenie. Vybrať si môžete z dvoch farebných variantov, druhú možnosť vo výbere dekoru uvádzame na ďalších fotografiách.

   

Ponuka bytového dizajnu španielskeho výrobcu je veľmi široká, budete si môcť vybrať zo stoviek najrôznejších dizajnov a každý prekvapí dômyselnosťou a bezkonkurenčnou cenou. Moderný nábytok vhodný aj pre našinca. Ale s nedostatkom miesta tak ako u nás už bojujú v podstate všetky krajiny. Vďaka novým trendom sa však aj v malom byte dá veľmi pekne bývať.