Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jednoducho a lacno v obývacej izbe

Určite už ste počuli príslovie že, menej znamená viac. A týmto príslovím sa budeme riadiť dnes, v našom dnešnom článku. Budeme vám predstavovať návrhy obývacích izieb v modernom dizajne, teda vo veľmi jednoduchých, ale funkčných líniách. Lacný nábytok, ktorý je príjemný, kvalitný a určite vás osloví tiež maximálným využitím daného interiéru. Nábytok do obývacej izby možno z dielov v našej ponuke vyberať tiež veľmi flexibilne, po daných, samostatných dieloch. Všetko čo vám dnes ukážeme je opäť od francúzskych dizajnérov, ktorí nás budú prekvapovať stále. Nielen dizajnom, ale aj dostupnou cenou. Presvedčiť sa ostatne môžete sami, ak si pozriete naše návrhy priamo na ilustračných fotografiách.

 

     

 

Jednoducho a lacno v obývačke

Dnes si vezmeme pod náš pomyselný drobnohľad nábytok do obývacej izby. Kolekcie, ktoré vám na našich stránkach ponúkame sú vždy na výber zo samostatných dielov. Čo to znamená v praxi? Danú kolekciu môžu využiť majitelia malých aj veľkých bytov, interiér si môžete vyskladať z viac či menej dielov. Výber je tak veľmi flexibilný. Často samozrejme možné vyberať aj z rôznych prevedení.

 

    

 

V malých i veľkých interiéroch určite uplatníte skrinky na zavesenie a najrôznejšie police, ktoré si môžete kúpiť v ľubovoľnom počte. Pre malý interiér sú užitočné predovšetkým v úspore miesta na podlahe, úložné priestory máte zavesené na stene. Vo veľkom interiéru zasa príjemne oživíte nudné, prázdne steny a miestnosť je viac členitá. Pre menšie byty sa odporúča uplatniť biely odtieň, povrchová úprava na nábytku. Biely odtieň dokáže opticky miestnosť zväčšiť. je pravda, že je náročnejšie na údržbu, ale ak je povrch nábytku hladký, ani to nebude príliš veľká prekážka.

 

       

 

Moderná kolekcia ponúka možnosť určenia dĺžky daného segmentu nábytku, ako napríklad je tomu na fotografiu pri televíznej stolíku. K základnému rozmeru televízneho stolíku možno pridať nadstavec, ktorý predĺži jeho dĺžku. Aj tu je teda ponuka ako pre malý, tak veľký interiér možná. A výber toho správneho televízneho stolíka je veľmi dôležitý, pretože len málokto z nás sa bez tohto dielu zaobíde v dnešnej modernej domácnosti.

Moderný, účelový dizajn je ako sme uviedli už na začiatku strohý. Nič nie je zbytočné, je všetko je výrobcovi premyslené tak, aby bol nábytok predovšetkým praktický a čo je rovnako dôležité, nebol príliš drahý. Áno, dnes už môžete kúpiť aj veľmi moderný nábytok za dostupnú cenu. A nezabúdajme na ďalšiu výhodu modulových kolekcií, netreba robiť hneď všetko naraz, ale dané diely možno zhotovovať postupne. Tak ako vám to treba umožňuje vaša finančná situácia či voľný priestor. Výrobcovia nábytku v prevažnej väčšine danú kolekciu nechávajú na trhu niečo okolo piatich rokov a to je doba, kedy môžete vybavovať váš interiér. Nie je to teda vôbec málo času na to, aby ste si vytvorili útulný domov za rozumnú cenu.