Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jednoduchý dizajn obývacích izieb

Dnešný moderný dizajn obývacích izieb, je hlavne založený na jednoduchosti a vzdušnosti priestoru izby. Nové kolekcie francúzskeho výrobcu si zakladajú práve na týchto požiadavkách zákazníkov. Všetky kolekcie ponúkajú samostatné diely nábytku a tak záleží len na požiadavkách, Vás zákazníku, ako konečný dizajn obývacej izby bude v konečnej fáze vyzerať. Dovoľte nám malou ukážkou predstaviť tento originálny nábytok do obývacích izieb.

 

Obývacia stena

Ak predsa len chcete mať v obývacej izbe obývaciu stenu, tak aj tá môže mať iný dizajn, ako sme boli doteraz zvyknutí. Jedná sa o obývacie steny v štýle jednoduchých zostáv, ktoré sú označované odborníkmi na bývanie novým trendom v interiéroch. Obývacia stena Wall, ponúka veľký priestor na lcd televízny prijímač a spústy otvorených odkladacích priestorov. Dolná časť sa sústredí na skryté úložné priestory v podobe skriniek. Tiež rozdelenie farieb zvolil výrobca tak, aby dizajnový efekt bol čo najvyšší. Na fotografii, Vám predstavíme túto obývaciu stenu, kde biela dominuje bočným panelom, prostredná časť je v odtieni svetlý dub. Rovnako ju na našom portáli nájdete v odtieni bielo-čierna, v štýle "black and white", ktorá je označovaná odborníkmi na bývanie novým trendom v interiéroch.

 

 

 

Obývacia izba zariadená rozmiestnením dielov po izbe

Pokiaľ máte pocit, že vás interiér vás nudí a je zbytočne fádny, môžete ho skúsiť rozžiariť napríklad práve touto kolekciou štýlového nábytku. Kolekcia Nova, nábytok v temperamentných odtieňoch a škandinávskych líniách vás rozhodne dostane, predovšetkým až v momente, keď zistíte, ako váš interiér prekukol.

 

   

 

Nové kolekcie ponúkajú samozrejme mnoho segmentov nábytku do obývacej izby, od konferenčných stolíkov, televíznych stolíkov, knižníc, vitrín, alebo komôd. Tieto segmenty, Vám predstavíme nabudúce.