Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jednoduchý dizajn obývacích izieb

Dnešný moderný dizajn obývacích izieb, je hlavne založený na jednoduchosti a vzdušnosti priestoru izby. Nové kolekcie francúzskeho výrobcu si zakladajú práve na týchto požiadavkách zákazníkov. Všetky kolekcie ponúkajú samostatné diely nábytku a tak záleží len na požiadavkách, Vás zákazníku, ako konečný dizajn obývacej izby bude v konečnej fáze vyzerať. Dovoľte nám malou ukážkou predstaviť tento originálny nábytok do obývacích izieb.

 

Obývacia stena

Ak predsa len chcete mať v obývacej izbe obývaciu stenu, tak aj tá môže mať iný dizajn, ako sme boli doteraz zvyknutí. Jedná sa o obývacie steny v štýle jednoduchých zostáv, ktoré sú označované odborníkmi na bývanie novým trendom v interiéroch. Obývacia stena Wall, ponúka veľký priestor na lcd televízny prijímač a spústy otvorených odkladacích priestorov. Dolná časť sa sústredí na skryté úložné priestory v podobe skriniek. Tiež rozdelenie farieb zvolil výrobca tak, aby dizajnový efekt bol čo najvyšší. Na fotografii, Vám predstavíme túto obývaciu stenu, kde biela dominuje bočným panelom, prostredná časť je v odtieni svetlý dub. Rovnako ju na našom portáli nájdete v odtieni bielo-čierna, v štýle "black and white", ktorá je označovaná odborníkmi na bývanie novým trendom v interiéroch.

Obývacia stena Wall 368414

 

Pohovka

Rozkladacie pohovky Clic Clac, ktoré Vám chceme predstaviť, sú vo veľmi modernom dizajne a hodí sa skôr, ako doplnok sedacie súpravy, pre veľké návštevy a hlavne pre možnosť občasného prespania. Ponuka pohoviek, či otoman, s možnosťou občasného rozloženia, kedy vznikne jednoduchá posteľ na spanie, nie je veľa. Preto sme radi, že francúzsky výrobca tieto praktické rozkladacie pohovky a navyše za viac než príjemnú cenu, do ponuky pre tento rok zaradil. Systém pre rozloženie pomocou klik-klak, jednoducho pred rozložením len kliknete, jedením pohybom a máte posteľ, jedením pohybom a máte sedačku. Veľmi kvalitný a moderný, je tiež materiál, brúsená eko kože, ktorá práve skvele doplní napríklad sedaciu súpravu v rovnakom materiáli. Čo stojí tiež za povšimnutie, je dizajnovo prepracovaný podstavec pohovky, originálne nožičky.

Pohovka Clic Clac rozkladacia 366656

Nové kolekcie ponúkajú samozrejme mnoho segmentov nábytku do obývacej izby, od konferenčných stolíkov, televíznych stolíkov, knižníc, vitrín, alebo komôd. Tieto segmenty, Vám predstavíme nabudúce.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.