Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jesenné novinky s kakaom v ruke

Jeseň ako by svojimi skorými večery, hmlou a lezavým chladom priamo nabádala k nekonečnému vysedávanie pod hrubou dekou s hrnčekom kakaa v ruke. Ak aj vy premýšľate nad tým, ako zahnať jesennú únavu a splín, máme pre vás pár osvedčených tipov: jedzte zdravo, občas si zacvičte a pustite sa do vylepšovanie svojho domova!

Je pravda, že s vhodným stravovaním a pravidelnými návštevami posilňovne vám najskôr nepomôžeme, čo sa ale týka originálneho nábytku podľa posledných trendov, niečo by sme tu pre vás mali. Uvarte si teda kakao (alebo čaj, či kávu) a zoznámte sa s našimi jesennými novinkami.

Pre drobčekov malých i tých väčších

Premýšľate už teraz nad nevšedným darčekom od Ježiška? Zbrusu nová izbička by mohla zafungovať lepšie ako všetky bábiky, autíčka a poukážky dohromady. Pre mladých pánov a slečny zvoľte štýlovú kolekciu Harmony. Dospievajúcim bude vyhovovať nielen vďaka dizajnovým detailom, ale aj dostatku úložného priestoru.Že váš drobček zatiaľ nepatrí do kategórie mladých dospelých? Nevadí! Na svoje si u nás prídu aj mrňousci, ktorí sotva dokážu povedať "mama", "otec" alebo "Aldo". Anjelská kolekcia Angel Baby sa môže pochváliť nielen nežným a elegantným vzhľadom, ale aj vysokou funkčnosťou. Môžete sa teda spoľahnúť, že bez praktické postieľky s úložným priestorom a plochou, ktorá sa dá využiť ako prebaľovací pult, si už čoskoro nebudete starostlivosť o bábätko vedieť predstaviť.A čo keď váš potomok nepatrí ani do kategórie detí, ktoré vám zatiaľ nepovedia nič, ani do tej, kde vám odpovie "nič" úplne na všetko? :) Stavte na luxusnú kolekciu Classic ideálna pre dievčatká, alebo poriadne originálne chlapca, ktorí túžia po izbe hodné pravej mladé dámy, či mladého gentlemana.Ak máte doma mladého študenta, ktorý je zároveň vyznávačom minimalizmu a elegancie, popremýšľajte nad voľbou kolekcie University. Praktická izba obsahuje všetko, čo potrebuje každý dospievajúci človek a vďaka černosivým tónom si môžete byť úplne istí, že nešliapnete vedľa.Nenašli ste v štýlových kolekciách úplne presne to, čo hľadáte? Možno vás zaujmú (a ohromí) rastúce stoly a stoličky z radu Comfortline od belgického výrobcu. Tento nábytok sa totiž dokáže postarať o zdravý vývin vášho dieťatka bez hrozby zlého držania tela - a navyše dieťaťu vydrží od troch rokov, až na strednú školu.