Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jesper orange aj v segmentoch

Oranžový odtieň nábytku Jesper sme predstavili pred nejakou dobou, ale výrobca tento odtieň ukončil. Temperamentné farby však aj naďalej zostávajú v našej ponuke, farby, ktoré patria k univerzálnym odtieňom, teda nie je špecifická ako ružová, či modrá, ale aj tie vám dnes predstavíme. Preto sme sa tiež rozhodli, že tento originálny detský nábytok vám v novinkách o nábytku ponúkneme aj ako jednotlivé segmenty. Čo to znamená? Že nemusíte kupovať celú detskú izbu, ale len nábytok, ktorý naozaj potrebujete.

 

Patrová postel Tom esmeralda   Patrová postel B zelenkavá

 

Bohužiaľ, kolekcia Jesper holandského výrobcu sa už nepredáva, ale my pre vás našli veľmi kvalitnú, dizajnovo podobnú náhradu od belgického a španielskeho výrobcov nábytku, ktorí ponúkajú rovnako krásne, temperamentné odtiene. Aj tu je detský nábytok predstavený vo veľmi modernom, dômyselnom designe.

 

Detská posteľ v temperamentných odtieňoch

Pokiaľ hľadáte riešenie pre rozmerovo malý interiér detskej izby, kolekcia Bonny od belgického výrobcu predstavuje celý rad dômyselných designov. Detská posteľ so šuplíkmi, písacím stolom a policami je jedným z nich. Belgický výrobca myslí aj na bezpečnosť vašich ratolestí a preto má posteľ zábranu pozdĺž celého horného lôžka a okrúhle hrany. Detskú posteľ si môžete vybrať v identickom dizajne zo širokej ponuky odtieňov a nechýba ani toľko obľúbené ružové a modré spracovanie.

 

Patrová postel B s modrými prvky   Patrová postel Palatino fuchsia

 

Belgický výrobca zvolil ako materiál mdf dosky hrúbky až 36 mm, hrany sú zaoblené, čo spoločne so zábranou prispieva už k spomínanej bezpečnosti vášho dieťaťa. Dodanie postele v dieloch s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zadarmo po celej republike.