Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


K letu patrí leňošenie v hojdacej sieti

V lete relaxujeme a tešíme sa na dovolenku. Niekoho zláka more, iný zostáva radšej v kľude na svojej záhrade. Krásne sa leňoší na lehátku alebo v hojdacej sieti, ktorá nás ukolísať do sladkého ničnerobenia. Ponuka hojdacích sietí na Aldu, je široká a farebne pestrá. Príjemným relaxom sú aj záhradné hojdačky s kvalitným polstrovaním v niekoľkých prevedeniach poťahové látky.

 

 

Hojdacie siete k letu patria

 

Hojdacie siete sa predtým používali ako postele. Určite sa v nich bezchybne zaspávalo, najmä námorníkom na lodi. Mali svoje praktické prednosti. Hojdacie siete sa tiež kedysi používalo pre naše najmenšie deti. Hojdacie siete patrili k bežnému vybaveniu domácností.

Po prvé: hojdacia posteľ zavesená medzi stojany zaberala málo miesta.

Po druhé: pri kolísaní na vlne a náklonu lode ostala sieťová hojdačka vždy rovno a námorník z nej nemohol spadnúť (ako by sa určite stalo, v prípade postele pevne spojené s podlahou). Praktické bolo aj to, že sa takáto posteľ po zakotvení lode ľahko zbalila a mohla poslúžiť zase inde, trebárs medzi stromami.

My dnes samozrejme dáme prednosť pohodlnejšie posteli s kvalitným matracom, ale húpanie pod konármi čerešní je rozhodne prima. 

Hojdacia sieť Alicante 323263

 

Hojdacia sieť na záhradu je dobrá voľba

 

Pre príjemné chvíle na vašej záhrade nájdete na našom e-shope v kategórii záhradný nábytok samozrejme rad pomocníkov. Medzi takých pomocníkov môžeme s istotou zaradiť aj hojdacie siete, u nás v tradičnej nemeckej kvalite. Môžete si vybrať z niekoľkých rôznych prevedení a dizajnov. Pevná látka ponúka nosnosť až 120 kg. Tradičná nemecká kvalita za viac než príjemnú cenu prostredníctvom portálu nábytok Aldo.

 

Hojdacia sieť Alicante 323264

Na Nábytku Aldo, ponúkame veľké množstvo hojdacích sietí. Líšia sa najmä veľkosťou a nosnosťou. Na vás je, pre ktorý typ sa rozhodnete.

 

 

 

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.