Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kancelária v byte

V dnešnej dobe je snáď už v každej domácností PC alebo notebook, ktorý používajú ako dospelí k práci, na komunikáciu s priateľmi a výnimkou nie sú deti, ktorí ich využívajú k učeniu a rôznym hrám. Je to rozhodne rýchly zdroj informácií a k modernému životu rozhodne patrí. Často ale nastáva problém, kam v malom byte túto elektroniku umiestniť. Veríme, že na našom portáli si určite vyberiete práve to, čo vám vyhovuje.

 

     

 

Flexibilný výber

Každý z nás trávi pri počítači inú dobu, niekto ho využíva na prácu, ktorú vykonáva napríklad z domu, iný len na občasné využitie. A práve podľa toho, koľko času u neho strávime, vyberáme aj nábytok, alebo lepšie povedané písací stôl. A práve pre tých z vás, ktorí trávia pri počítači dlhšiu dobu, ponúka francúzsky výrobca kancelársky nábytok, flexibilného výberu. Čo to znamená? Že si môžete podľa svojich potrieb a možností vybrať naozaj len to, čo potrebujete k svojej práci. Veľmi kvalitné diely kolekcie Street, ktorú môžete vidieť na prvej fotografii, sú podložené navyše certifikáty akosti a trojročnou zárukou.

 

    

 

Kolekcia je vyrobená z kvalitných materiálov ako tvrdené sklo, kov a mdf doska, ktorá má zakončenie ABS hranami. Doska písacieho stola je zo skla o sile až 10 mm a je nepriehľadná, čierna. Ak vám miesto v izbe dovolí, môžete si k písaciemu stolu kúpiť napríklad komodu, alebo kontajner so zásuvkami, ktoré ponúknu úložné priestory. Nadčasový kancelársky nábytok Street pod známou značkou nábytku Gami, je zárukou kvalitného nákupu na istotu. V opačnom bielo-čiernom prevedení ponúkame kancelária Street blanc - diely.

 

Stolíky pod laptop

Nie všetci máme tak veľký byt, aby sme si mohli zaobstarať kvalitný písací stôl. Aj keď mnoho mladých ľudí môžeme mať notebook celkom dobre napríklad na gauči na kolenách vo svojich garzónkach, určite to neprospieva ich zdraviu. Kto by ale v tejto polohe vydržal hodiny sústredene pracovať? Asi málo kto! A preto sú ideálnym riešením stolíky pod notebook, ktoré existujú v rôznych variantoch a prevedeniach. Medzi najzaujímavejšie a najpraktickejší patria tie, ktoré sa dajú jednoducho nastaviť a pohodlne sa usadiť do kresla. Stolík pod laptop Acaso v čierno-šedom prevedení, od nemeckého výrobcu, je navrhnutý tak, aby simuloval písací stôl a to bezo zvyšku. Keď sa pozriete na fotografiu, tak určite premýšľate, prečo je jeden podstavec stolíku dlhší? Áno, niektorí z vás možno uhádli, na pohodlné opretie nôh. Aj ďalšie faktory, či skôr funkcie ovplyvňujú maximálne pohodlie pri práci. Môžete si nastaviť sklon dosky, samozrejme aj jej výšku a vedľa notebooku aj položiť mobil, či šálku s kávou na odkladaciu plochu na to určenú. Stolík pod notebook nemeckej produkcie umožňuje použitie notebooku v pozícii, ktorá bude najmenej nepriaznivá k vášmu zdraviu.

 

    


Na našom portáli je ponuka kancelárskeho nábytku veľmi široká a veríme, že si vyberie každý to, čo pre svoju prácu potrebuje.