Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kancelárie v malých interiéroch

Každá doba si žiada svoje. A tá dnešná bohužiaľ tiež to, že veľa z nás pracuje ešte doma, pretože v náročnej dobe na čas všetko v práci nestihne. Dnešná doba tiež nie je ničím výnimočným v používaní počítača, počítač sa stal neoddeliteľnou súčasťou vybavenia každej domácnosti a používanie počítača sa týka aj detí. V každom prípade, dnešné domácnosti potrebujú miestnosť, ak je to možné ako kancelária a ak to nie je možné, je dobré domácnosť vybaviť takým pracovným kútom pre všetkých členov rodiny. Bohužiaľ nie každý z nás si môže a má možnosť zariadiť si pracovňu ako samostatnú miestnosť. Ako vyriešiť pracovňu v podobe pracovného kúta, o tom bude náš dnešný článok.

 

 

Správny výber písacieho stola je riešenie

Áno, ak správne zvolíte písací stôl do jednodnoho z rohov vašej ktorejkoľvek miestnosti (neodporúča sa spálňa) tak i pracovňu možno zariadiť veľmi prakticky a nepotrebujete k tomu ani samostatnú miestnosť. Dobrou voľbou sú celkom určite rohové písacie stoly, ktoré ponúkajú dostečně veľkú pracovnú dosku a ideálne sú doplnené kontajnery na kolieskach pre ľahkú a možnú manipuláciu, teda premiestnenie. Na našich fotografiách môžete názorne vidieť, čo všetko dnešný dizajnéri ponúkajú, písacie stoly s najrôznejšími multifunkčnými prvkami pre jednoduché rozloženie a zloženie v prípade potreby, ale aj písacie stoly napojené na regály apod. V dnešnej dobe je našťastie z čoho vyberať.

 

 
 

 

V našej ponuke si vždy môžete vybrať písací stôl z danej kolekcie kancelářského nábytku. To znamená, že ak vás priestor pustí, môžete v rovnakom dizajne ako písací stôl zaobstarať aj regály, skrine, komody a najrôznejšie doplnky práve pre vybavenie kancelárie v domácnosti. Praktickým riešením pri nedostatku miesta je využitie aj prázdnych stien a to zavesením políc na stenu, ale aj skriniek. Dnešný výrobcovia ponúkajú spústy riešení pre malé interiéry, kedy výsledkom už zďaleka nie je preplácaná miestnosť nábytkom, ale vzdušné a to veľmi príjemné interiéry pri zachovaní ich funkčnosti. Naša ponuka písacích stolov a nábytku do kancelárie je veľmi flexibilná na výber a určite stojí za inšpiráciu.