Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kancelársky nábytok - novinky

Dnes si predstavíme niektoré segmenty z noviniek nemeckého výrobcu, ktoré sú vhodné pre vybavenie kancelárie, ale nielen tam. Na našom portáli stále pridávame novinky, ktoré sú niečím iné, či už dizajnovo, alebo materiálom. O tom sa dnes presvedčíte v tejto ponuke.

 

 

Hlavne funkčnosť

Či už zariaďujeme kanceláriu na pracovisku, alebo pracovný kút doma, mali by sme mať na mysli, že musí spĺňať mnoho požiadaviek. Každý z nás trávi v práci väčšinu času, a preto musí byť interiér predovšetkým funkčný, účelný, praktický a pritom pohodlný. Takým šikovným pomocníkom, je bezpochyby regál, kde môžeme ukladať všetky šanóny a iné potrebné veci. Čo nás ale u týchto rôznych druhov regálu zaujalo, je predovšetkým kvalita, ktorá je daná dielom povestnou, precíznou výrobou, ale tiež zvoleným materiálom, ktorým je kov. A ten, ako je známe, je odolný voči mechanickému poškodeniu. Regál Jamey, alebo ak chcete pojazdný stolík, využijete práve nielen v kancelárii, ale poslúži vám skoro v každom interiéri. Verte, že všetko čo je umiestnené na pojazdoch, kolieskach, je veľmi praktické a funkčné. Najmä pre ľahkú manipuláciu, kedy určité veci potrebujeme v miestnosti ľahko a kedykoľvek premiestňovať. Navyše posuvný, pojazdný regál má kolieska vybavené bezpečnostnými poistkami, ktoré zabraňujú samovoľnému pohybu. Hlavným prvkom kancelárie, bez ktorého sa nezaobídeme, je samozrejme písací stôl. Ak ste milovníkmi originálnych, netypických designov, potom vás iste osloví písací stôl Edi z kovu od nemeckého výrobcu. Áno, naozaj je z kovu! Kov ako je známe, má vysoký stupeň tvrdosti, teda jeho povrch ponúka odolnosť voči mechanickému poškodeniu a predlžuje jeho životnosť. Biely odtieň potom dodáva stolu na elegancii.

 

 

 

Netradičné stoličky

V poslednej dobe nás nemecký výrobca už dávno neprekvapuje kvalitou, ktorá je po desaťročia daná práve precíznym spracovaním, ale dizajnom. Kancelárska stolička Yoko, prináša nadčasový dizajn a vysokú kvalitu. Spojenie protichodných odtieňov zvanej štýl "black and white" patrí stále k viac vyhľadávaným. K ďalším kladným faktorom bezpochyby patrí novodobe materiály, použité pri výrobe, tvar sedáku, opierky chrbta a regulácia výšky sedadla. Opierka i sedadlo sú potiahnuté priedušnou látkou, ktorá zabezpečuje cirkuláciu vzduchu. Tvar je potom taký, aby naozaj sedenie bolo pohodlné a chrbát bolel čo najmenej. Manipulácia s piestom vďaka jeho kvalite veľmi jednoduchá, rovnako ako voľný pohyb stoličky na pojazdoch. U tejto stoličky jede ruka v ruke kvalita, dizajn a originalita.

 

 


Ponuka nemeckého výrobcu to sú veľmi moderné, nadčasové designy, ktoré sme pre vás zaradili do kategórie kancelárskeho nábytku.