Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kancelársky nábytok pre malé i veľké interiéry

Ak sa práve chystáte zariadiť miestnosť, alebo nejaký ten kútik v interiéri tak, aby ste mohli pracovať, možno vás bude inšpirovať náš dnešný článok. Ponuka kancelárskeho nábytku sa stále rozširuje, priamou úmerou k tomu, ako stále pribúda naša potreba dorábať doma to, čo v práci nestihnem. Alebo patríte medzi tých, ktorí dokonca z domu pracujú denne, miesto dochádzania na pracovisko. Čo potrebujete pre pohodlnú prácu? ako by mala miestnosť, či pracovný kút vyzerať a čo by malo byť súčasťou? O tom ao ďalších nemalých možnosť dnešné ponuky kancelárskeho nábytku, bude dnešný článok.

 

Kancelária ako súčasť interiéru, pracovný kút

Ak nemáte teda voľnú miestnosť pre vašu prácu, zariadenie kancelárie, najčastejším riešením je pracovný kút v obývacej izbe. Niektorí volia umiestnenie pracovného kúta v spálni, ale to naozaj neodporúčame. Spálňa je miestom, kde nemá byť (správne) ani televízia, počítač. Najväčšiu ponuku návrhu pracovných kútov ponúka francúzsky a nemecký výrobca a dizajn sa sústreďuje predovšetkým na veľké úložné priestory a dostatok pracovnej plochy tak, aby to všetko zabralo čo najmenej priestoru.

 

      

 

 

Na fotografiu vám predstavujeme návrh zostavy z kolekcie U-Too. Pravá časť písacieho stola (nižšie, koncipovaná ako regál) je s možnosťou zasunutia pod pracovnú dosku písacieho stola. Ak teda nepracujete, z rohovej varianty písacieho stola zasunutím jeho krídla vytvoríte klasický písací stôl, ktorý samozrejme zaberá ďaleko menej miesta. V prípade, že máte ešte nejaký priestor k dispozícii, môžete zaobstarať aj komodu (na fotografii umiestnenou pod schody). Ak máte k dispozícii ešte menší priestor pre zariadenie vášho pracovného kúta, môžeme odporučiť niektoré z multifunkčných písacích stolov s regálmi navrhnutými nie do priestoru v miestnosti, ale do výšky.

 

 

 

Uvádzame dva návrhy písacích stolov. Prvý bohužiaľ pre tých z vás, ktorí naozaj nemajú moc na vybranú a potrebujú čo najmenšie písací stôl. Druhá varianta je už návrhom zase o niečo pohodlnejším pre prácu a vďaka dizajnu a prírodnému odtieni sú také varianty najviac vhodné pre vybavenie potrebné obývacej izby. Ponuka je samozrejme ďaleko väčšia, uvádzame zlomok toho, čo u nás nájdete. Dokonca časť ponuky tvoria miniatúrne písacie stoly s možnosťou rozloženia na väčší rozmer len v prípade potreby.

 

 

 

 

Zariaďujeme kanceláriu v samostatnej miestnosti

Pre šťastlivcov, ktorí napríklad žijú v rodinnom dome a majú miesto aj na samostatnú kanceláriu, je ponuka tiež veľmi široká. Výber je tiež samozrejme viac flexibilný, čo sa týka ponuky daných samostatných dielov. V kolekcii vždy nájdete síce jeden návrh písacieho stola, ale k tomu rad najrôznejších regálov, kontajnerov a komôd. Všetko samozrejme v jednom odtieni a dizajnu. Kolekcia na našom portále ponúka ako veľmi moderné zostavy, tak štýlové, tradičné, potrebné pre milovníkov rustikálneho nábytku.

 

      

 

Ako vidíte v návrhoch, rozdiel medzi modernou zostavou a rustikálny je markantný. Záleží teda na každom z vás, čomu dáte prednosť. Ale nech už je dizajn akýkoľvek, vždy sa výrobcovia sústredí na maximálne zabezpečenie pohodlní pri práci podľa zásad ergonómie bývania.