Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kancelársky nábytok vo flexibilnom výbere

V dnešnej dobe, sa čím viac, častejšie stáva, že mnohí z nás pracujem z domu ak tomu samozrejme potrebujú vybavenie domácej kancelárie. Niektorým z Vás, stačí len písací stôl, ale mnoho zákazníkov má požiadavky väčšie, napríklad na ukladanie šanónov, či iných vecí si prajem aj nejaké regály, či iný kancelársky nábytok. A preto na našom portále zaraďujeme, takzvaný flexibilný nábytok, čo znamená, že každý z Vás si môže vybrať to, čo naozaj potrebuje.

 

 

Kolekcia Rox na doma aj do komerčného priestoru

Ucelený návrhy pre vybavenie kancelárie tak, aby ste nemuseli nič hľadať, pokiaľ vám teda táto zostava vyhovuje. V cene zostavy je praktický rohový písací stôl a štyri komody, všetko z kolekcie Rox od španielskeho výrobcu. Biely odtieň v lesku v kombinácii so svetlou imitáciou dreva dub v tradičnom škandinávskom prevedení. Biele lesky sú všeobecne veľmi obľúbené pre vybavenie kancelárií a taktiež pracovne v domácom prostredí.

 

 

 

Samozrejme, že aj písací stôl aj komodu, napríklad len jednu, možno zaobstarať aj samostatne. Alebo vám bude skôr vyhovovať iný počet komôd, alebo namiesto komôd regál, všetko k dispozícii v našej ponuke kancelárskeho nábytku. Kvalitné a cenovo dostupné riešenia od španielskeho výrobcu patria na našich stránkach k tým najobľúbenejším.

 

Kolekcia kancelárskeho nábytku Rox, zaostrené na písací stôl

Dizajn, ktorý nám dáva zmysel a vám prinesie vysoký komfort pri práci. Písací stôl v rohovom variante, písací stôl podľa zásad ergonómie, kedy pri práci budete mať všetko po ruke. Kedy vaša práca bude s týmto písacím stolom lepšie usporiadaná. Písací stôl je možné zostaviť na ľavú aj pravú stranu, nie je potrebné orientáciu rohu objednávať vopred, stačí sa rozhodnúť až pri samotnej montáži. Písací stôl je možné zostaviť aj do jednej priamky, nie ako rohový variant.

 

Psací stůl Rox white 

 

Písací stôl exkluzívne na našich stránkach z ponuky španielskeho dizajnu v obľúbenom škandinávskom spojení odtieňov bieleho lesku s imitáciou svetlého dreva dub. Pohodlie je základným stavebným kameňom pre úspešnú prácu, pre chuť stráviť pri počítači mnoho hodín. A pre ešte väčšie pohodlie a nádherný jednotný design odporúčame komodu z kolekcie Rox v identickom odtieni obľúbeného bieleho lesku.