Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kde umiestnite šatníkovú skriňu?

Dnes vám predstavíme kvalitné šatníkové skrine nášho holandského partnera, výrobcu nábytku s dlhoročnou tradíciou. Tento výrobca ponúka dostatok miesta a možnosť výberu usporiadania skrine, čo je pre každého z nás pri jej výbere to podstatné. Šatníkové skrine ponúkame pre zariadenie interiéru spálne, detskej izby, alebo predsiene.

 

Šatníková skriňa veľkých rozmerov

Veľký priestor ponúka šatníková skriňa, ktorú uvádzame ako príklad. Skriňu ktorej prevedenie v identickom dizajne si môžete vybrať hneď z niekoľkých odtieňov. Výrobca ponúka vysokú kvalitu spracovania, vďaka čomu aj manipulácia s posuvnými krídlami je veľmi jednoduchá. Do šatníkovej skrine je možné tiež doobjednať sadu troch políc, čím sa vnútorný priestor dá ešte viac rozčleniť. Vybrať si môžete aj prevedenie čisto bieleho odtieňa, alebo niektoré z netradičných odtieňov. Obľúbené sú najviac jednoduché, biele šatníkové skrine.

 

    

 

Šatníkové skrine so zrkadlami

Do spálne najčastejšie kupuje skrine, ktoré ponúka na priečelí krídiel zrkadla. Tie sú umiestnené na celom priečelí skrine, alebo napríklad len na jednom krídle. Ponuka skríň so zrkadlom či zrkadlami je veľmi široká a sú určené nielen pre vybavenie spálne, ale aj detskej izby pre dievčatá.

 

    

 

Šatníková skriňa v netradičnom dizajne

Medzi netradičný dizajn či rozdielny oproti moderným designom, môžeme zaradiť rustikálne skrine, ale aj industriálne. Tieto skrine určite majú štýl, ale ich rozmery a vôbec dizajn, nie sú vhodné do malých interiérov. Tam by ich krása jednoducho nevynikla.

 

    

 

Dúfame, že sme vás novú kolekciu šatníkových skríň zaujali. Tieto šatníkové skrine a mnoho ďalších noviniek na našom portáli Nábytok Aldo, sme zaradili do rôznych kategórií podľa toho, do akého interiéru skriňu vlastne hľadáte.